Більше ніж 60 видів процедур класичної і нетрадиційної медицини

Графік роботи

ПН-ПТ:8.30-20.00

СБ: 8.30-10.00

НД: - вихідний

м. Запоріжжя

вул Сталеварів,15/

Л. Жаботинського, 29

(050) 594-70-81

(068) 522-07-19

з 7.00 до 21.00
без вихідних

Центр сімейної медицини у Запоріжжі«ГірудоМед»

Виникли проблеми зі здоров'ям? Чи важко боротися з хронічними хворобами? Тоді Вам до нас – до центру сімейної медицини «ГірудоМед».

Фахівці медичного центру у Запоріжжі "ГірудоМед" використовують методи класичної та нетрадиційної медицини, та пропонують пацієнтам для отримання максимального ефекту пройти повний комплексний курс оздоровлення та лікування з урахуванням віку та стану здоров'я.

Лікар-терапевт вищої категорії, лікар сімейної медицини Канівченко Наталія Андріївна, має великий досвід у практичній медицині та поряд із традиційною медициною, оволоділа навичками лікування різних захворювань – гірудотерапією, вакуумно-магнітним масажем за акупунктурним методом. Закріплює ефект лікування призначення курсу прийомів препаратів на натуральній основі, враховуючи індивідуальні особливості захворювання кожного пацієнта, дійшла твердого переконання, що тільки такий комплексно-індивідуальний підхід до лікування дає позитивні та відчутні результати.


 

Комплексний підхід до лікування – запорука успіху!

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Класична та нетрадиційна медицина

Сучасне обладнання

Індивідуальна програма лікування

Великий досвід роботи

Більш ніж 60 видів фізіопроцедур

Висока кваліфікація персоналу

Нові методики

Лікування в кредит

Знижки для пенсіонерів

Доступні ціни

Реабілітація після Covid-19

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Клініка сімейної медицини у Запоріжжі «ГірудоМед» – чому нам довіряють?

Обираючи клініку сімейної медицини у Запоріжжі для консультацій, важливо знайти того, хто має досвід, знання, використовує у роботі сучасні технології та при цьому на перше місце завжди ставить пацієнта. Саме за лікуванням такої якості пацієнти звертаються до медичного центру «ГірудоМед»:

  1. Керівник центру має досвід роботи у клінічній лікарні понад 40 років;
  2. Ми поєднуємо передові досягнення медицини та науки з досвідом народної медицини;
  3. Медцентр «ГірудоМед» тісно взаємодіє з провідними спеціалістами медичних закладів міста;
  4. Наше обладнання дозволяє проводити практично всі основні види фізіотерапевтичного лікування;
  5. Медичні послуги за доступними цінами, проводиться лікування в кредит
  6. Прийом лікаря, ведення амбулаторної картки – 350 грн за весь період лікування, незалежно від його тривалості;
  7. Ми пропонуємо всім пацієнтам оцінити якість нашого лікування.

Сімейна медицина у Запоріжжі з комплексним підходом та лікування за доступною вартістю!

Сімейна медицина у Запоріжжі в центрі «ГірудоМед» пропонує для пацієнтів:

  • Виготовлену екстемпорально, тобто під індивідуальний діагноз, інноваційну серію лікувальних кремів та мазей за призначенням лікаря" (Термін виготовлення замовлення 10-15 днів)
  • Лікування комплексними біологічними препаратами HEEL (Traumeel S, Zeel T, Discus compositum та інші)
  • Основною відмінною особливістю лікування електропроцедурами в центрі «ГірудоМед», для отримання потужного антибактеріального ефекту, є застосування електродів із чистого срібла (999,98 проби).

Ціни в центрі сімейної медицини "ГірудоМед" у Запоріжжі

 

 

Назва

 

Ціни

Консультація лікаря

безкоштовно

Прийом лікаря з оформленням амбулаторної картки

350 грн

далі, протягом року – безкоштовно

Фізіопроцедури

від 105 грн/процедура

Гірудотерапія

50 грн/постановка однієї п'явки

Постановка однієї банки з кровопусканням

20 грн

Продаж п'явок

45 грн/шт

Колоїдне срібло 500 мл

100 грн

Вакуумно-магнітний масаж

275 грн/процедура

Мазь протисвербіжна / ранозагоювальна

140 грн

Для пацієнтів пенсійного віку центр «ГірудоМед» надає 10-відсоткові знижки на лікування та препарати.

З більш детальною інформацією щодо вартості лікування Ви можете ознайомитись на відповідних сторінках сайту.

ЛІЦЕНЗІЇ ТА СЕРТИФІКАТИ

НАШІ СПЕЦІАЛІСТИ

Канівченко Наталля Андріївна

Лікар-терапевт вищої категорії, Канивченко Наталія Андріївна, лікар сімейної медицини, гирудотерапевт, фізіотерапевт.

Має великий практичний досвід застосування нетрадиційної, біорегуляціонной медицини, фітотерапії.
Застосовує методику лікування захворювань, що об'єднує вплив на організм людини, як традиційної медицини, так і лікування фізіотерапією, гірудотерапію, фітотерапією, рефлексотерапією, в поєднанні з вакуумно-магнітної терапією.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Теребій Марія Вадимівна

Теребій Марія Вадимівна пройшла навчання в Запорізькому медичному університеті, опанувала методами лікування фізіотерапією, гірудотерапію, вакуумно-магнітним масажем.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Канівченко Юлія Станіславівна

Канівченко Юлія Станіславівна, фельдшер, фахівець - консультант по фітотерапії центру здоров'я «Фітофарм», гирудотерапевт. Має великий практичний досвід лікування захворювань фітокомпозиціями, препаратами Vitaline, Nay, полівітамінами і полімінераламі. Застосовує методику лікування захворювань розроблену Академіком Н.Земной «Зелена Планета».

 

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Теряєва Ольга Миколаївна

Теряєва Ольга Миколаївна, старша медсестра, опанувала методи лікування фізіотерапією, гірудотерапію, вакуумно-магнітним масажем. Спеціаліст-консультант з лікувальної косметології. В даний час проходить навчання та стажування у Туреччині.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
ВІДГУКИ ПАЦІЄНТІВ
Усі відгуки
Добрый день, хочу выразить благодарность вашему центру и в особенности Канивченко Наталье Андреевне! Спасибо вам большое! Я с мамой около двух наверное месяцев назад приезжали в ваш центр, Наталья Андреевна в ...
Добрый день, хочу выразить благодарность вашему центру и в особенности Канивченко Наталье Андреевне! Спасибо вам большое! Я с мамой около двух наверное месяцев назад приезжали в ваш центр, Наталья Андреевна внимательно выслушала и меня и маму, внимательно осмотрела, поставила маме пиявки и мне, с материнской заботой укрыла пледом, что бы мне было комфортно и не холодно, подходила спрашивала как я себя чувствую, Это не что! Я в приятном шоке до сих пор!) Как я написала выше, прошло уже несколько месяцев, но мамино давление, только начало подниматься до 160 если поактивничает) Мы выходим гуляем, почти каждый день) Это только был 1 сеанс герудотерапии! Пока что не приезжаем, из за меня больше, резко как то плохо себя чувствовать стала, появились страхи, (фобии) стресса в моей жизни хватает, сейчас на таблетках. Уже стало лучше, думаю ещё немного, и мы приедем обязательно! Я очень жалею что не послушала Наталью Андреевну и не приехала за препаратами, о которых она мне говорила, для себя и для мамы, но у меня уже тогда были первые звоночки, страхи... О которых я не сказала доктору, думала само пройдёт. В общем! Мы ооочень рекомендуем данный центр, Теперь только сюда, анализы обследования сделать, что бы результаты свежие и сюда! Рекомендуем! Очень!
- Заряна, 20/06/2021
Хочу выразить благодарность врачу и медсестрам центра "ГирудоМед" за хорошее лечение моего заболевания щитовидной железы со множественными узлами. Гирудотерапия сделала чудо - после пяти сеансов узлы значител ...
Хочу выразить благодарность врачу и медсестрам центра "ГирудоМед" за хорошее лечение моего заболевания щитовидной железы со множественными узлами. Гирудотерапия сделала чудо - после пяти сеансов узлы значительно уменьшились в размерах, улучшилось самочувствие. Огромное спасибо медикам "ГирудоМеда" .
- Анна Анатольевна, 62 года, 13/02/2021
КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ
Питання відповідь

На це запитання можна відповісти, якщо уважно ознайомитеся з розділом послуги. У кожному конкретному випадку необхідно провести огляд пацієнта та вивчити наявні результати медичних досліджень.

Практично всі основні види фізпроцедур, зокрема спеціальні, наприклад, вакуумно-магнітний масаж, низькочастотні електропроцедури із застосуванням срібла 999,98 проби. Усього понад 60 найменувань.

Зателефонуйте до «ГірудоМед» (050) 594-70-81, (068) 522-07-19 або замовте дзвінок на сайті.

Бажано мати при собі медобстеження (аналізи, КТ, МРТ, висновки вузьких спеціалістів).

Так, для пацієнтів ми підбираємо індивідуальні комплекси фітокомпозицій на лікування різних захворювань. Докладніше – на сторінці «Послуги».

Залежно від тривалості та виду захворювань – орієнтовно від 800 до 2500 грн. за лікування протягом 3-4 тижнів.

© 2023 Усі права захищені, “ГірудоМед”

Розробка та просування sprava.ua