Більше ніж 60 видів процедур класичної і нетрадиційної медицини

Графік роботи

ПН-ПТ:8.30-20.00

СБ: 8.30-10.00

НД: - вихідний

м. Запоріжжя

вул Сталеварів,15/

Л. Жаботинського, 29

(050) 594-70-81

(068) 522-07-19

з 7.00 до 21.00
без вихідних

Для молодих подружніх пар

Одружуючись, молоді пари мріють і сподіваються про народження здорового малюка. У бажанні жінки відчути радість материнства немає меж.

Для зміцнення, фізичного та психологічного стану здоров'я сімейної пари існує ефективний метод підвищення здатності зачаття та народження здорових дітей. Це лікування гірудотерапією-природним екологічно чистим методом на репродукцію.

За 2 місяці до зачаття молодим подружнім парам, що знаходяться в різних групах ризику, центр «ГірудоМед» рекомендує пройти курс лікування гірудотерапією, що складається з 5 сеансів. Цей метод оздоровлення підвищує здатність організму до зачаття, нормального внутрішньоутробного розвитку та народження дитини. Таку процедуру проходять як молоді жінки, так і чоловіки.

Визнано та науково обґрунтовано, що гірудотерапія є одним із ефективних способів вирішення "ендоекологічних проблем", без побічних явищ. Проведення такого оздоровчого курсу гірудотерапії, дозволяє жінці пройти через етап вагітності та пологів, із заздалегідь підготовленим організмом, у якому всі фізіологічні процеси проходять нормально. Така вагітність зазвичай проходить без ускладнень і не вимагає застосування медикаментів. Як результат – народження здорового, міцного малюка.

Підготовлений організм набагато легше справляється з функцією дітонародження. Така підготовча профілактика проста, ефективна, безпечна і показана всім подружнім парам, дає можливість молодим сім'ям мати здорових дітей.

Лікування безплідності гірудотерапією

Безпліддя в медицині - нездатність пари в дітородному віці зачати дитину. Причина цього екологія, генетичні та інфекційні захворювання.

Лікування гірудотерапією хвороб у гінекології, урології, сфері репродукції:

 • Ендометріоз;
 • Міоми та фіброміоми матки;
 • Гінекологічні запальні захворювання;
 • Спайковий процес в органах малого тазу;
 • Дисфункція яєчників;
 • Чоловіче та жіноче безпліддя;
 • Простатит;

Тривалість курсу лікування близько 4-х тижнів - 10 - 12 процедур.
Орієнтовна вартість повного курсу від 1900 – 2400 грн.

Лікування безпліддя фітокомпозиціями

Центр «ГірудоМед», як доповнення до основного лікування, пропонує найбільш безпечний для здоров'я метод – фітотерапію.

Виявити причину та призначити фітолікування може лише лікар, після огляду та висновку лікаря гінеколога.

Лікування фітопрепаратами ефективно, природні засоби вважаються кращими порівняно з лікарськими препаратами, за умови їх правильного застосування та дотримання режиму та дозування.

Відмінним стимулятором статевої функції чоловіків та жінок є фітокомпозиції «Зелена Планета», розроблені під керівництвом академіка Наталії Земної (Зубицької):

Вагінорм

Засіб із лікувальних рослин Вагінорм призначається вагітним жінкам і застосовується для сприятливого виношування плода та нормального перебігу пологів. Вагінорм сприяє ослабленню підвищеного тонусу м'язів матки, пом'якшує та знімає симптоми токсикозу (раннього та пізнього), заспокоює жінку під час вагітності.

Склад на 30 мл фітокомпозиції: водно-спиртові екстракти: трави астрагалу шерстистого, листя берези, кори калини, трави вівса посівного, плодів шипшини. допоміжні речовини: вода очищена, спирт етиловий Е1510.

Показання до застосування:

 • Надмірний тонус матки.
 • Ранні та пізні гестози (токсикози) вагітності.
 • Загроза зриву вагітності.
 • Надмірна збудливість вагітної.
 • Несприятливий перебіг попередніх вагітностей (викидні, передчасні пологи, токсикози), для нормального легкого перебігу вагітності.
 • Коксартроз.
 • Гемофілія.
 • При більмі.
 • Мігрень.
 • Входить у схему лікування геморою.

За необхідності прийому Вагінорма лікування доповнюється Асцитаном, Нефроликом, Валебро, Гепахолом, Гастротоном та ін. Оскільки частою причиною викидня є хвора підшлункова залоза, особливо рекомендується поєднувати Вагінорм із Золотником.

Лікмам

Лікмам призначений для жінок, які хочуть завагітніти. Лікмам сприяє усуненню запальних процесів у статевих (дітородних) органах, розширенню маткових труб, нормалізує дозрівання фолікулів та яйцеклітин. Відновлює цикл місячних та готує матку до зачаття та імплантації плода.

Склад на 30 мл фітокомпозиції: водно-спиртові екстракти: листя шавлії, трави материнки, квіток бузини чорної, трави череди, листя подорожника, квіток ехінацеї пурпурової. допоміжні речовини: вода очищена, спирт етиловий Е1510.

Показання до застосування:

Комплексне лікування жіночої безплідності (будь-які форми).
Доцільно застосовувати із засобами, що усувають причини безплідності: Гастротоном, Золотником, Діамантом, Птозаном, Аднексаном, Фемінатом, Нормострумом.

Ліктат

Ліктат покращує стан і функції статевих залоз у чоловіків, властивості та якість сперми. Сприяє дозріванню сперматозоїдів, підвищує їхню активність (рухливість), сприяє заплідненню яйцеклітини.

Склад на 30 мл фітокомпозиції: водно-спиртові екстракти: трави фіалки триколірної, трави череди, квіток бузини чорної, коренів та кореневищ родіоли рожевої, пагонів та листя брусниці. допоміжні речовини: вода очищена, спирт етиловий Е1510.

Показання до застосування:

 • Чоловіче безпліддя.
 • Послаблення потенції.
 • Відновлення гормональної функції чоловічих статевих органів.

Здоровий плід із полівітамінами

Для здоров'я майбутнього покоління та молодих мам центр «ГірудоМед» рекомендує в період зачаття плода та для нормального перебігу вагітності включати до раціону харчування ЖУРАЛЬНУ, ЧОРНИЧНУ, БРУСНИЧНУ ПАСТИ, виготовлені за спеціальними технологіями.

Ці продукти є природними ліками від багатьох видів захворювань, у тому числі які призводять до безпліддя. Полівітаміни сприяють нормальному розвитку плода, і головне, закладають у нього здатність чинити опір різним інфекціям у майбутньому житті. Така методика повністю виключає ризик появи небажаних побічних явищ, і при їх прийомі сприяють створенню сильного імунітету та міцного здоров'я майбутньої дитини, що скорочує ризик захворювання на різні інфекції.

Прийом пацієнтів для зручності здійснюється як у центрі «Гірудомед» вул.Сталеварів 15, з 9-00 до 18-00 пн, ср, сб,
так і в центрі здоров'я «Фітофарм», розташованому по вул. Щаслива 2-б (зупинка транспорту 9-а міська лікарня, Правий берег), з 10-00 до 14-00, вт-чт

Продаж препаратів у центрі здоров'я «ФітоФарм», проводиться
з 9-00 до 16-00, пн – сб.
За адресою вул. Щаслива 2-б

Тел. 0612-83-52-52;
моб. 050 189-06-65;
моб. 068 197-45-16

Наш центр сімейної медицини «Гірудомед» допоможе Вам створити міцну, здорову та щасливу родину.

© 2022 Усі права захищені, “ГірудоМед”

Розробка та просування sprava.ua