Більше ніж 60 видів процедур класичної і нетрадиційної медицини

Графік роботи

ПН-ПТ:8.30-20.00

СБ: 8.30-10.00

НД: - вихідний

м. Запоріжжя

вул Сталеварів,15/

Л. Жаботинського, 29

(050) 594-70-81

(068) 522-07-19

з 7.00 до 21.00
без вихідних

Гірудотерапія-метод відновлення функцій організму в зрілому віці

З віком функції всіх органів помітно знижуються, що призводить до збою у їхній роботі.
Для підтримки нормального рівня функцій організму необхідна безмедикаментозна терапія. Цю функцію виконує гірудотерапія. Вона виконує функцію відновлення всіх органів та систем у поєднанні з гомеотерапією, рефлексотерапією та фізпроцедурами. Таке відновлення функцій у похилому віці не має альтернативи і є найбільш прийнятним та ефективним способом лікування.
У клінічній практиці центру «ГірудоМед» ми спостерігаємо у пацієнтів старше 65 років одночасний перебіг різних захворювань. Пацієнти з кількома захворюваннями є скоріше правилом, ніж винятком і становлять до 98%.

Лікування таких пацієнтів потребує абсолютно іншого підходу, і зумовлює необхідність включення до комплексної терапії таких пацієнтів немедикаментозних методів лікування поєднаних хронічних захворювань у хворих старших вікових груп.

Безмедикаментозне лікування вікових захворювань

Системне лікування гірудотерапією захворювань у пацієнтів похилого віку – надзвичайно ефективне. Основною складністю лікування таких пацієнтів є, як правило, наявні супутні захворювання і високий ризик отримання ускладнень від побічних дій при застосуванні лікарських препаратів.

Завдяки широкому спектру лікувальної дії гірудотерапія як природний метод біотерапії є оптимальним вибором. Лікування людей похилого віку проходить з максимальним комфортом і позитивні результати досягаються без ризику для здоров'я.
Біологічний вік – це лише один із факторів, який може впливати на природний перебіг захворювань. До яких слід віднести наявність осередків інфекцій, а також ряд хронічних захворювань, як серцево-судинні, опорно-рухового апарату, шлунково-кишкові, хвороби легень, захворювання нервової системи, варикоз.
З віком знижуються функції нирок та печінки, що зменшує ефективність метаболізму ліків. Дози збільшуються, а ефективність лікарських засобів знижується.

Багаторічна медична практика застосування гірудотерапії в центрі «ГірудоМед» при лікуванні захворювань у пацієнтів віком від 65 років показала гарні результати. Понад 75% пацієнтів, які пройшли лікування в нашому центрі, відзначили поліпшення загального стану.

 
Канівченко Н.А.- лікар гірудотерапевт:
 

«Саме гірудотерапія в цих випадках добре поєднується з гомеопатичним лікуванням та рефлексотерапією, фітотерапією значно покращує загальне самопочуття і підвищує якість життя людей за 60.»

Будьте здорові!
 
Вартість курсу лікування 2300 – 2700 грн.
Тривалість лікування 3 – 4 тижні
Кількість курсів на рік 2 – 3 курси
 
 
Докладніше про лікування захворювань немедикаментозною терапією Ви можете ознайомитись на спеціальних сторінках нашого сайту.
Питання відповідь

П'явки використовуються для самостійної терапії, а також у комплексному лікуванні різних захворювань у поєднанні з фізіотерапією, апітерапією, фітотерапією, гомеопатією. Ефект від комплексного лікування завжди вищий.

Гірудотерапія поєднується з прийомом медикаментів, але підхід – індивідуальний.

Лікування п'явками серцево-судинних захворювань підтвердило свою ефективність. Завдяки цьому більшість пацієнтів відзначають відчутний результат вже після кількох сеансів.

Лікування запальних захворювань очей п'явками в більшості випадків дає добрі результати та знижує ризик ускладнень.

Для початку порадимо Вам ознайомитись із матеріалами нашого сайту. Це допоможе Вам прийняти рішення.

Моя думка, що лікуванню п'явками немає альтернативи. Для лікування низки захворювань ми рекомендуємо фізіотерапію, магнітотерапію, лазерну та ультразвукову терапію, вакуумно-магнітний масаж.

Відразу після інфаркту таке лікування не рекомендовано. Потрібно враховувати, що лікування п'явками – це активна дія на організм, тому проводити його бажано через 2 – 3 місяці після стаціонарного лікування.

© 2022 Усі права захищені, “ГірудоМед”

Розробка та просування sprava.ua