Більше ніж 60 видів процедур класичної і нетрадиційної медицини

Графік роботи

ПН-ПТ:8.30-20.00

СБ: 8.30-10.00

НД: - вихідний

м. Запоріжжя

вул Сталеварів,15/

Л. Жаботинського, 29

(050) 594-70-81

(068) 522-07-19

з 7.00 до 21.00
без вихідних

Лікування гірудотерапією неврологічних захворювань у дітей

Терапевтична дія п'явки складається з трьох факторів: 

По-перше, п'явка прокушує шкіру в рефлексогенних точках і лікар лише спрямовує її до бажаної ділянки шкіри. Сама п'явка точно визначає місце укусу, активуючи задіяний меридіан. 

По-друге, п'явка викидає в кровотік слину, що містить гаму біологічно активних речовин. 

По-третє, п'явка здійснює розвантаження кровотоку, що забезпечується вільним відсмоктуванням нею крові та тривалим витіканням крові з рани після зупинки процесу кровосмоктання п'явкою.

Саме ці властивості гірудолікування використовуються при неврологічних захворюваннях.
 
У дитячій неврології гірудотерапія показана при порушеннях кровообігу головного, спинного мозку, периферичних нервів. Це може бути порушення капілярного кровотоку, венозного відтоку або їх поєднання, що призводить до гіпоксії тканин (недостатнього надходження кисню), порушення клітинного дихання та дисфункції різних відділів нервової системи.
З дисциркуляторними порушеннями можуть бути пов'язані такі стани та захворювання нервової системи у дітей​:

  • головні болі;
  • підвищення внутрішньочерепного тиску пов'язане ізускладненням венозного відтоку на рівні голови та шиї, що клінічно проявляється розширенням підшкірних вен на голові, обличчі, шиї, уповільненим зростанням волосся, надмірною пітливістю голови.
  • розвантажувальні носові кровотечі, особливо нічні;
  • порушення поведінки (агресивність, примхливість, дратівливість, «істерики» з будь-якого приводу);
  • астено-невротичний синдром (синдром дратівливої ​​слабкості);
  • гіперактивна поведінка;
  • дисфункції сечового міхура;
  • затримки розвитку (моторного, психічного, мовного);
  • наслідки струсу головного та спинного мозку;
  • розлад м'язового тонусу (наслідок порушення кровообігу поперекового потовщення спинного мозку, який і відповідає за тонус нижніх кінцівок);

При ДЦП гірудин стимулює утворення та зростання нових нейронів, що пояснює значну позитивну динаміку моторного та психомовного розвитку у дітей з ДЦП, які отримують гірудотерапію в комплексному лікуванні.

Гірудотерапія в комплексній терапії покращує перебіг деяких форм епілепсії, а при наполегливій течії з частими нападами усуває венозні порушення в головному мозку.

 
Перед постановкою п'явок обов'язково з'ясовують чи немає у дитини протипоказань, при необхідності здаються аналізи крові на згортання, гемоглобін та інші, вимірюється артеріальний тиск.

Дітям гірудотерапія може призначатися з 1 місяця життя.
Отже, гірудотерапія ефективно доповнює класичні методи лікування, зокрема медикаментозну терапію. Вона дозволяє значно скоротити обсяг прийому вживаних дитиною лікарських препаратів і підвищити ефективність лікування.

Питання відповідь

Так. У нашому центрі розроблено методики лікування цих захворювань у дітей, використовуючи гірудотерапію, вакуумно-магнітний масаж та різні фізпроцедури. Також призначаються підвищення ефективності лікування фітокомпозиції. З більш детальною інформацією можна ознайомитись на спеціальних сторінках нашого сайту.

Лікування підбирається індивідуальне, комплексне (гірудотерапія, вакуумно-магнітний масаж, ультразвукова та лазерна терапії, низькочастотні (ампліпульс та інтерференц) терапії, фітокомпозиції, акупунктурні ін'єкції препаратами Heel та ін. Докладніше – на спеціальній сторінці сайту.

Після повного курсу лікування у більшості наших пацієнтів проходять болі та оніміння кінцівок, покращується загальний стан.

Повний курс 4-х тижневого лікування близько 2000 грн.

© 2022 Усі права захищені, “ГірудоМед”

Розробка та просування sprava.ua