Більше ніж 60 видів процедур класичної і нетрадиційної медицини

Графік роботи

ПН-ПТ:8.30-20.00

СБ: 8.30-10.00

НД: - вихідний

м. Запоріжжя

вул Сталеварів,15/

Л. Жаботинського, 29

(050) 594-70-81

(068) 522-07-19

з 7.00 до 21.00
без вихідних

Лікування безпліддя у Запоріжжі

В Україні за офіційними даними кількість безплідних пар становить близько 15%, це однаково стосується як чоловіків, так і жінок.

Безпліддя – узагальнений термін, що включає первинне і вторинне безпліддя, обумовлене різними причинами, наприклад - фізіологічними, генетичними, ендокринними.

У центрі «ГірудоМед» проводиться лікування патологій, що піддаються корекції методами традиційної медицини:

 • ендометріоз,
 • гіпоплазія матки,
 • мультифолікулярні яєчники,
 • полікістоз яєчників.

Основні методи лікування жіночої безплідності – поєднане застосування гірудотерапії, рефлексотерапії та гомеопатії, при цьому віддається пріоритет лікуванню п'явками. Гінекологи вважають, що такий перевірений століттями підхід має найпотужніший ефект у лікуванні безпліддя.

 

Вартість курсу

 • 2700-3000 грн

Тривалість курсу

 • 6-8 тижнів

К-ть курсів/рік

 • 2-3

Лікування безплідності гірудотерапією в центрі «ГірудоМед»

Лікувальні властивості гірудотерапії, що зумовлюють лікування пацієнтів від безпліддя

 • Відновлення мікроциркуляції в тканинах з усуненням гіпоксії у них, що особливо важливо при хронічних запальних процесах репродуктивних органів.
 • Впливом лізуючих ферментів п'явного секрету (колагенази, гіалуронідази та ін) зменшуються або ліквідуються грубі рубцеві утворення органів малого тазу.
 • П'явочний секрет має лікувальну дію за допомогою біологічно активних субстанцій природного походження, що розрлвсюджуються локально до ураженого органу. Це одна з найважливіших переваг такого методу, при якому елементи секрету накопичуються в тканинах і продовжують свій лікувальний ефект протягом 1,5 місяців.
 • Антибактеріологічна дія п'явного секрету особливо цінна при безплідді специфічного мікробного генезу.

Як показує практика, до центру «ГірудоМед» часто звертаються пацієнтки після сильної антибактеріальної та противірусної терапії, яка не дала позитивного результату.

 • Місцева антикоагулююча протиішемічна дія, надає постановка п'явок над областю матки і дає найкращі результати в лікуванні ендометріозу.
 • Гірудотерапія відновлює ендокринні порушення всієї нейроендокринної мережі: гіпофіз – щитовидна залоза – надниркові залози – ендокринні залози репродуктивної сфери.
 • Лікувальний ефект досягається впливом ферментів п'явного секрету на ендокринну систему, і рефлекторною роботою п'явки, поставленої на біологічно активні точки.

У практиці «ГірудоМед» найкращий ефект гірудотерапії досягається при тривалості курсу в 15-20 сеансів.

Сеанси гірудотерапії, як правило, проводяться 3 рази на тиждень, з перервами в 1-2 дні. Повний курс триває близько 2 місяців. Постановка п'явок здійснюється тільки лікарем-гірудотерапевтом, і проводиться над проекцією матки та придатків, по черзі на криж і в нижній частині живота.

Нетрадиційні методи лікування безпліддя

Особливістю проведення гірудотерапії та запорукою отримання позитивного результату лікування – постановка п'явок на суворо визначені точки лише лікарем – гірудотерапевтом.

Для лікування рефлексотерапією в центрі «ГірудоМед» застосовується як вакуумно-магнітний масаж за біологічно активними точками, так і ін'єкції препаратами Hell підшкірно-краплинним методом у точки, що визначаються лікарем, залежно від причин захворювання.

Рефлексотерапія, як правило, проводиться після курсу гірудотерапії, як доповнення до основного лікування, пацієнткам з ендокринними порушеннями та з функціональною патологією в галузі репродуктивних органів. Застосування такого методу за певної патології пов'язане з тим, що при рефлексотерапії нормалізуються ендокринні порушення, а функції призводять до гармонійного балансу.

У пацієнток з мультифолікулярними яєчниками та кістами в яєчниках після лікування констатувалося одужання з повноцінними фолікулами, що визрівають.

Після проведеного лікування в центрі «ГірудоМед» пацієнток з гіпоплазією матки, кістозно-фіброзною мастопатією, кістою яєчників та фіброміомою матки відзначалося поліпшення та з'являлася можливість планування вагітності. Поєднання класичних методів роботи лікарів-гінекологів спеціалізованих клінік та методів нетрадиційної медицини, що застосовуються в центрі «Гірудомед» дозволяє отримати високий результат у лікуванні як жіночої безплідності, так і безпліддя у чоловіків.

У центрі «ГірудоМед» застосування гомеопатичних препаратів здійснюється для всіх пацієнток, які мають обтяжений анамнез і потребують додаткового лікування методами гомеопатії.

Гомеопатичне лікування, як правило, проводиться фітокомпозиціями, суворо за призначенням лікаря.

У центрі «ГірудоМед» для лікування безпліддя успішно застосовуються фітокомпозиції академіка Н. Земної «Зелена планета»:

Засіб з цілющих рослин, призначений для нормалізації стану та функції щитовидної залози. Оскільки препарат має властивість посилювати функцію залози, то показаний для лікування гіпотиреозу, мікседеми та інших порушень функції щитовидної залози.
Гіпотиреоз – захворювання, зумовлене зниженням чи повним припиненням функції щитовидної залози. Перші клінічні симптоми гіпотиреозу: повільність, сонливість, мерзлякуватість, набряки обличчя, запори, випадання волосся, ламкість нігтів, надмірна сухість шкіри тощо.
Застосовуючи Нормострум, можна зменшити клінічні прояви захворювання та знизити дозу гормонів (тиреоїдин, тритироїдин, лтироксин). Така терапія дає більш виражену позитивну дію, а після тривалого прийому можна повністю перейти на фітокомпозиції.
 
Склад
Склад на 30 мл фітокомпозиції: водно-спиртові екстракти: трави перстачу білої - 5 мл, кореневищ і коріння синюхи блакитний - 5 мл, трави півонії незвичайної - 5 мл, трави собачої кропиви - 5 мл, кореневищ з корінням валеріани - 5 мл, перцевий - 5 мл. допоміжні речовини: вода очищена, спирт етиловий Е1510.
 
Показання до застосування
1. Порушення функції щитовидної залози (гіпотіреоз).
2. Гіпоплазія, гіпотонія щитовидної залози.
3. При мікседемі – набряковій формі гіпотиреозу.
4. При патології та клінічних симптомах, зумовлених захворюванням щитовидної залози.
5. Астено-невротичний синдром, гіпертонічна хвороба.
6. Хронічний ларингіт.
7. Порушення менструального циклу, фіброміома, безплідність.
8. Шкірні хвороби.
9. Нетримання сечі в дітей віком.
10. Нічний енурез.
11. Запори.

Засіб з цілющих рослин Ліктат покращує стан і функції статевих залоз у чоловіків, властивості та якість сперми. Сприяє дозріванню сперматозоїдів, підвищує їхню активність (рухливість), сприяє заплідненню яйцеклітини.
 
Склад
Склад на 30 мл фітокомпозиції: водно-спиртові екстракти: трави фіалки триколірної, трави череди, квіток бузини чорної, коренів та кореневищ родіоли рожевої, пагонів та листя брусниці. допоміжні речовини: вода очищена, спирт етиловий Е1510.


Показання до застосування
1. Чоловіче безпліддя.
2. Ослаблення потенції.
3. Відновлення гормональної функції чоловічих статевих органів.

Засіб з цілющих рослин  Лікмам призначений для жінок, які хочуть завагітніти. Лікмам сприяє усуненню запальних процесів у статевих (дітородних) органах, розширенню маткових труб, нормалізує дозрівання фолікулів та яйцеклітин. Відновлює цикл місячних та готує матку до зачаття та імплантації плода.

Склад
Склад на 30 мл фітокомпозиції: водно-спиртові екстракти: листя шавлії, трави материнки, квіток бузини чорної, трави череди, листя подорожника, квіток ехінацеї пурпурової. допоміжні речовини: вода очищена, спирт етиловий Е1510.

Показання до застосування
1. Комплексне лікування жіночої безплідності (будь-які форми).
Доцільно застосовувати із засобами, що усувають причини безпліддя: Гастротоном, Золотником, Діамантом, Птозаном, Аднексаном, Фемінатом, Нормострумом.

Засіб з цілющих рослин Аднексан має протизапальну, протинабрякову, знеболювальну, розсмоктуючу та гормононормалізуючу дію, особливо на органи малого тазу жінки, іноді знижує підвищений артеріальний тиск.

Склад
Склад на 30 мл фітокомпозиції: водно-спиртові екстракти: трави материнки, листя кропиви, трави лугового сну. допоміжні речовини: вода очищена, спирт етиловий Е1510.

Показання до застосування
1. Аднексити – запальні процеси яєчників різної етіології (крім венеричних), запалення труб, кісти, порушення циклу місячних.
2. Гіпоплазія та гіперплазія матки, порушення менструального циклу, зокрема нез'ясованої етіології, та статевого дозрівання.
3. Гіперплазія матки та порушення в організмі в клімактеричному періоді.
4. Ендометрити, мастопатія, мастодіння, безпліддя, викидні, клімактеричні розлади, крауроз, вагініт, білі; артрози, спазми судин, випадання волосся, вугри внаслідок гормональних порушень жіночої статевої сфери.
5. Серцебиття, мігрень, безсоння, екземи, маткові кровотечі.
6. Запальні процеси внаслідок травм (разом з Арнікою).

 

Результат лікування

Пацієнтка Є. А., 32 года.

Довгий час не могла завагітніти через ендометріоз матки.

Проходила медикаментозне лікування, лікувалася у спеціалізованих санаторіях. Лікар гінеколог порекомендував пройти гірудотерапію.

У центрі «ГірудоМед» за 2 місяці пройшла курс гірудотерапії, вакуумно-магнітного масажу, лікування фітокомпозиціями. Через кілька місяців після лікування настала вагітність.

 

 * * *

Докладніше про лікування безпліддя нетрадиційними методами в центрі «ГірудоМед»

Причини чоловічої та жіночої безплідності

Безпліддя – відсутність вагітності протягом одного року регулярного статевого життя без контрацепції. В основі безпліддя лежить неможливість злиття сперматозоїда з яйцеклітиною, яке зустрічається у 15-17% подружніх пар.

У 30% здорових подружніх пар вагітність настає в перші три місяці спільного життя, ще у 60% - протягом наступних семи, у 10% - через одинадцять - дванадцять місяців після початку статевого життя. Це достатній термін для того, щоб оцінити здатність пари до зачаття та за відсутності вагітності говорити про безплідність.

Якщо причиною безпліддя є порушення в організмі жінки, говорять про жіноче безпліддя (половина від усіх випадків). Чоловіче безпліддя – коли у чоловіка спостерігається різке зниження запліднюючої здатності сперми. У половини пар з безпліддям виявляються відхилення в обох партнерів.

Прийнято розрізняти первинну безплідність у жінок, які не мали жодної вагітності і живуть регулярним статевим життям без контрацепції, і вторинне безпліддя, коли зачаття в минулому наступало, але після цього вагітності протягом року і більше не було.

Діагноз «безпліддя» ставлять парі лише після 12 місяців регулярного статевого життя. Якщо вагітність не настає протягом року, вам потрібно буде пройти обстеження та здати аналізи, щоб визначити причину та, за необхідності, розпочати лікування. Чим швидше буде визначено причину безпліддя, тим більше будуть шанси у сімейної пари завагітніти та народити здорову дитину.

Види та причини безпліддя

Розрізняють жіночий фактор безпліддя, чоловічий фактор та поєднані форми безпліддя.

До жіночих факторів належать:

 • порушення овуляторного циклу,
 • відсутність або непрохідність маткових труб,
 • матковий фактор (порушення слизової оболонки матки).

Чоловічий фактор - це якісні та кількісні зміни у спермі. Поєднаними формами безплідності називають випадки, коли порушення є в обох партнерів.

Чоловічий фактор

Низькі показники спермограми

У половині випадків причиною неможливості зачаття є безпліддя чоловіка. Захворювання, що викликають чоловіче безпліддя, протікають безсимптомно і виявляються лише у неможливості зачаття. За відсутності вагітності протягом року обстеження пари доцільно розпочати із чоловіка. Діагностика чоловічої безплідності в більшості випадків простіше, дешевше і вимагає менше медичних втручань.

Жвночий фактор

Непроходимость маточных труб

У матковій трубі зустрічаються яйцеклітина та сперматозоїд, і відбувається зачаття. Ембріон розвивається в матковій трубі, а потім потрапляє до матки. Непрохідність маткової труби призводить до безпліддя. Якщо труба частково прохідна, існує ризик позаматкової вагітності - розміщення плодового яйця в матковій трубі та неможливість його виходу в матку.

Якщо в маткових трубах спостерігається запальний процес, необхідно консервативне лікування, яке включає антибактеріальну терапію, фізпроцедури, гірудолікування, фітолікування. Рекомендується також санаторно-курортне лікування

Проблеми з овуляцією

Однією з основних причин безплідності є відсутність овуляції чи її нерегулярність. Відсутність овуляції є симптомом так званого ендокринного безпліддя, при якому відбувається гормональне порушення. Ендокринна безплідність становить близько 30-40% всіх причин безпліддя з жіночого боку. Найчастіше проблеми з овуляцією лікуються з допомогою її стимуляції.

Найчастіше причиною цього захворювання жіночої репродуктивної системи є синдром полікістозних яєчників, коли фолікули, в яких зріють яйцеклітини, ростуть, але овуляція (розрив фолікула) не відбувається, і яйцеклітина не виходить із фолікула через різні гормональні порушення. Після стимуляції овуляції здебільшого настає вагітність.

Ендометріоз

Існує багато хвороб, які протікають безсимптомно та безболісно. Якщо їх своєчасно не діагностувати та не провести відповідне лікування, вони суттєво знижують шанси завагітніти та народити здорову дитину. Ендометріоз - це запалення, яке може переходити в хронічне захворювання, що вражає маткові труби, яєчники, черевну порожнину, кишечник, а також інші органи та системи. Це захворювання може спричинити безпліддя.

Шанси завагітніти з'являються після лікування ендометріозу, оскільки зникає низка негативних факторів. Завдання лікаря - вибрати ефективний та безпечний метод лікування, який збільшить шанси завагітніти.

Виявити ендометріоз можна за допомогою УЗД, ядерного магнітного резонансу чи комп'ютерної томографії. У 80% випадків ендометріоз протікає безсимптомно, і виявити його можна лише за відповідного обстеження.

Вік майбутньої мами

Ідеальним для народження першої дитини з медичного погляду вважається вік 22-35 років. Однак перша вагітність та пологи після 35 не рідкість, але часом у таких випадках необхідна медична допомога та підтримка.

Оцінити свої шанси на успішну вагітність можна за допомогою УЗД-діагностики, яку необхідно провести у певні дні менструального циклу. 

Лікування чоловічої та жіночої безплідності у Запоріжжі за допомогою гірудотерапії

Безпліддя - страшний висновок лікарів, якийвводить у  розпач не одну сімейну пару. Починаються пошуки чудодійних засобів – не завжди ефективних та безпечних. А тим часом сьогодні є метод, перевірений тисячоліттями – лікування безплідності гірудотерапією. Все більше подружжя стає щасливими батьками, завдяки такому лікуванню. Гірудотерапія відноситься до медичних методів і ефективно застосовується при ряді різних патологій в якості антикоагулянтного засобу прямої дії.

Існує думка, що лікувальна дія п'явок обмежується тим, що вони відсмоктують погану кров, очищають організм і відновлюють кровообіг. Головний їхній секрет – у слині, яку вони вприскують у кровотік пацієнтів, що містить близько 200 цілющих ферментів, що надходять у всі органи та системи організму, «наводячи лад» там, де потрібно.

Жодні ліки не зрівняються за складом з лікувальними ферментами п'явки.

Жодна медична процедура не здатна так швидко мобілізувати захисні сили на боротьбу з патологією, що причаїлася в організмі.

Відомо, що п'явковий екстракт здатний надавати протизгортальну дію, тим самим перешкоджаючи тромбоутворення. Медики з'ясували, що слинні залози п'явки виділяють особливий фермент гірудин, який, поєднуючись із ферментом крові тромбіном, перешкоджає утворенню фібрину, який негативно впливає на жіночу репродуктивну систему. Крім антикоагулянтної дії, гірудотерапія також має протизапальний, бактерицидний, бактеріостатичний та знеболюючий ефект.

Біологічно активні речовини, що містяться в слині, мають різноспрямовану оздоровлюючу дію. Рефлекторна дія, аналогічна тому, що має місце при акупунктурі, пояснюється тим, що кожна п'явка розташовується в строго визначеній точці тіла, де знаходиться велика кількість нервових закінчень.

Ферменти п'явок уповільнюють ріст пухлин, зменшують біль та неприємні відчуття у запалених місцях.

 Гірудотерапія при безплідді у жінок показана, якщо його причиною є гінекологічні захворювання:

 • запальні процеси у статевих органах;
 • непрохідність фалопієвих труб через спайки;
 • доброякісні утворення у матці та на яєчниках;
 • гормональний збій.

 Гірудотерапія при чоловічому безплідді може дати позитивний результат у лікуванні таких патологій:

 • гормональні порушення;
 • низька якість сперми;
 • слабка ерекція.

У таких випадках у сімейної пари підвищується шанс після сеансів гірудотерапії благополучно зачати та народити дитину.

Що потрібно враховувати під час лікування безпліддя гірудотерапією?

Безпліддя – це не той випадок, коли можна займатися самолікуванням. Тільки досвідчений лікар може встановити рефлекторні зони, куди слід ставити п'явку для ефективного впливу на організм.

При цьому враховуються багато факторів:

 • вік;
 • стать;
 • причина та ступінь безплідності;
 • запальні процеси та інші проблеми в організмі.

Для кожної пари та для кожного пацієнта схема лікування буде індивідуальною. Зони роботи п'явок при лікуванні безпліддя однакові, як чоловіків, так жінок – нижня частина живота і спини; область навколо пупка; сідниці.

Лікування гірудотерапією безпліддя здійснюється курсами.

Залежно від захворювання та його вираженості, лікар-гірудотерапевт призначає та визначає тривалість лікування та кількість п'явок, які будуть використані, а також ті біологічно активні точки тіла, де вони розташовуватимуться.

Часто безпліддя пов'язане з поганою прохідністю маткових труб у жінок або слабкою рухливістю сперматозоїдів у чоловіків – ці проблеми допомагає вирішити гірудотерапія.

Гірудотерапія при лікуванні безпліддя є незамінним доповненням до комплексної терапії.

Ефект від лікування безпліддя п'явками

Застосування гірудотерапії у гінекології дає гарний лікувальний ефект. Вона застосовується для зняття запалення на статевих губах, у маткових трубах, у лікуванні ендометріозу та міоми матки. Процедура гірудотерапії стимулює кровопостачання органів малого тазу, сприяє зменшенню спайок та кістозних утворень. Ферменти п'явок гальмують зростання доброякісних пухлин, відновлюють гормональний фон, нормалізують менструальний цикл. Тим самим у організмі жінки створюються оптимальні умови для зачаття.

Не менш сприятлива гірудотерапія для чоловіків. Після проведення таких процедур, покращується приплив крові до репродуктивних органів, відновлюється ерекція та сім'явипорскування, підвищується якість сперми, знижується запалення передміхурової залози.

У кров потрапляє особливий фермент - гіалуронідаза, яка розсмоктує тромби, що перешкоджають руху сперматозоїдів по сім'явивідних протоках. Присутність ферменту гіалуронідазу необхідна для того, щоб відбулося зачаття і чоловіче насіння потрапило до жіночої яйцеклітини.

Гірудотерапія відновлює гормональний фон і в чоловічому організмі – його порушення є звичайною причиною чоловічого безпліддя.

Протипоказання до лікування безплідності гірудотерапією

Існують і певні протипоказання до проведення процедури, до яких належать анемія, гемофілія, тромбоцитопенія, прийом антикоагулянтів, знижений артеріальний тиск, а також індивідуальна непереносимість. Гірудотерапію не проводять у період менструації.

Канівченко Н.А. – лікар-гірудотерапевт: «Хотілося б уточнити, що гірудотерапія –  це метод лікування безпліддя, який застосовується за призначенням лікаря і може бути включений до складу комплексної терапії через ту чи іншу патологію репродуктивної сфери.

Для лікування безплідності сімейні пари можуть звернутися до перевірених віками методів нетрадиційної медицини, яка вважає, що прийом медикаментів, операції необхідні у випадках екстреної необхідності. Для лікування хронічних захворювань краще застосовувати народні засоби, оскільки вони лікують не симптоми, а викорінюють причину хвороби. Крім того, регулярний прийом таблеток може спричинити у людини лікарську залежність. Ще однією важливою перевагою нетрадиційної медицини перед офіційною є відсутність побічних ефектів і підвищення імунітету організму.

Гінекологічні захворювання вимагають, як правило, своєчасної діагностики та лікування перевіреними засобами, які може призначити лише лікар. При цьому, як доповнення, така терапія лікування безпліддя часто виявляється ефективною, посилюючи вплив ліків та налаштовуючи жінку на одужання.

Універсальних рецептів у боротьбі з безпліддям не існує. Кожен випадок індивідуальний. Назначати лікування має компетентний спеціаліст. Діагностика та лікування безпліддя — процеси нешвидкі. Одні й самі підходи у різних пацієнтів, швидше за все, покажуть різні результати — адже на процес одужання впливає маса факторів, серед яких вік, загальний стан здоров'я, спосіб життя і навіть настрій пацієнта на успіх.

Існує та активно використовується безліч методів нетрадиційної медицини.

До найефективніших і найпоширеніших відносяться:

 • гомеопатія,
 • електрорефлексотерапія,
 • фітотерапія,
 • фізична дія на акупунктурні точки лікування продуктами бджільництва.

Наприклад, медицина Тибету стверджує: усувати захворювання окремо безглуздо-необхідно відновлювати загальний баланс організму, усуваючи тим самим приховану в глибині причину захворювання.

Така терапія заснована на зовнішньому (рефлексотерапія, гірудотерапія) та внутрішньому впливі. Внутрішній вплив – це фітотерапія, використання препаратів рослинного та мінерального походження. Лікування протікає не швидко, так само як і захворювання з'являється не відразу.

Канівченко Н.А. - Керівник центру «ГірудоМед»: 

«Досвід моєї медичної практики дозволяє зробити висновки, що в результаті застосування таких терапій у жінок нормалізується гормональний фон, розсмоктуються пухлинні утворення, покращується циркуляція крові. У чоловіків відновлюється прохідність сім'явивідних шляхів, підвищується вироблення сперматозоїдів, покращується їх якість.» 

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Класична та нетрадиційна медицина

Сучасне обладнання

Індивідуальна програма лікування

Великий досвід роботи

Більш ніж 60 видів фізіопроцедур

Висока кваліфікація персоналу

Нові методики

Лікування в кредит

Знижки для пенсіонерів

Доступні ціни

Реабілітація після Covid-19

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Питання відповідь

У центрі сімейної медицини "ГірудоМед" за адресою м. Запоріжжя, вул. Сталеварів 15/Л. Жаботинського 29. Схема проїзду є на сторінці.

У нашому центрі ми проводимо лікування такими методиками - гірудолікування, фітотерапія, фізіо- та рефлексотерапія.

Так, для цього потрібно записатися на прийом, де лікар докладніше дізнається про вашу історію лікування. І після цього зможе назвати курс гірудотерапії чи комплексного лікування методиками центру.

Записатись можна за телефоном (050) 594-70-81 або через сайт.

© 2023 Усі права захищені, “ГірудоМед”

Розробка та просування sprava.ua