Більше ніж 60 видів процедур класичної і нетрадиційної медицини

Графік роботи

ПН-ПТ:8.30-20.00

СБ: 8.30-10.00

НД: - вихідний

м. Запоріжжя

вул Сталеварів,15/

Л. Жаботинського, 29

(050) 594-70-81

(068) 522-07-19

з 7.00 до 21.00
без вихідних

Лікування екземи в Запоріжжі

Для успішного лікування екземи у Запоріжжі "ГірудоМед" дуже важливо встановити природу захворювання та усунути його причину.

Трофічні виразки, екземи та псоріаз не є «класичними» самостійними захворюваннями і виникають як ускладнення при:

 • цукровому діабеті;
 • хронічній венозній недостатності;
 • порушеннях обміну речовин;
 • алергії;
 • нераціональному харчуванні;
 • малорухомому спосібі життя;
 • фізичних та нервових навантаженнях;
 • спадковому факторі.

Методи лікування екземи в центрі «ГірудоМед»:

 • фізіотерапія у поєднанні з гірудотерапією;
 • електротерапія з витяжками із лікувальних грязей;
 • лазерофорез, фонофорез;
 • магнітотерапія;
 • НВЧ-терапія;
 • Д'Арсонваль;
 • ультрафіолетове опромінення;
 • спеціальні мазі та креми;
 • фітотерапія;
 • синглетно-киснева терапія.

Тривалість та вартість курсу лікування екземи

 Проведення процедур 2 – 3 рази на тиждень.

Вартість курсу

 • 2100-2400 грн

Тривалість курсу

 • 4 тиж- 2 міс

К-ть курсів/рік

 • 2 - 3

 


 * * *

Докладніше про лікування екземи >>>

У центрі «ГірудоМед» найважливішою складовою лікування екземи є комплексна фізіотерапія на сучасному обладнанні у поєднанні з гірудотерапією та вакуумно-магнітним масажем. Для лікування цих захворювань у центрі «ГірудоМед» застосовуються витяжки з лікувальних грязей, введення лікувальних препаратів за допомогою лазера, ультразвуку, електро та магніто-тарапії, ультрафіолетове опромінення, спеціальні мазі та креми.

Різновиди екземи

Екзема - запалення поверхневих шарів шкіри нервово-алергічного характеру, що виникає у відповідь на вплив зовнішніх або внутрішніх подразників, що відрізняється поліморфізмом висипу, свербінням та тривалим рецидивуючим перебігом.

Розвитку екземи сприяють стресові переживання, неправильний обмін речовин в організмі, печінки, хвороби шлунково-кишкового тракту, мікози стоп, алергічні захворювання, екзема патогенетично пов'язана з ексудативним діатезом.
Екзема спостерігається у будь-якому віці, на будь-якій ділянці шкірного покриву.

Основні види екземи:

 • Справжня екзема гостре і хронічне захворювання, характеризується яскравою набряклою еритемою з утворенням дрібних пухирців, при розтині яких утворюються точкові ерозії з рясним мокнутим, утворенням кірок і лусочок. Супроводжується печінням та свербінням. Тривалість гострої екземи 15-2 міс. При хронічній течії у клінічній картині переважає інфільтрація шкіри; бульбашки і мокнучі ерозії виявляються важко. Перебіг невизначено довгий, рецидивуючий, із свербінням.
 • Мікробна екзема відрізняється асиметричним розташуванням, частіше на кінцівках, округлими обрисами, чіткими межами рогового шару, що відшаровується, наявністю гнійничків і свищів, довго не загоюються ран, трофічним виразкам.
 • Себорейна екзема зустрічається у грудному віці та локалізується на волосистій частині голови, за вушними раковинами, на обличчі, в ділянці грудини та між лопатками. Її своєрідними особливостями є жовтувате забарвлення, нашарування жирних лусочок, відсутність вираженого мокнуття, нерізка інфільтрація, схильність вогнищ до регресу в центрі з одночасним зростанням по периферії.
 • Професійна екзема вражає відкриті ділянки шкіри, які в першу чергу зазнають в умовах виробництва шкідливого впливу хімічних подразників.

Лікування зводиться до виявлення та усунення подразнюючого фактора, терапії супутніх захворювань. Слід максимально щадити шкіру, особливо уражених ділянок, від місцевого подразнення та дотримуватися дієти. При загостреннях їжа повинна складатися в основному з молочних та рослинних продуктів.

Лікування екземи в Запоріжжі за допомогою п'явок

При лікуванні екземи, трофічних виразок гірудотерапією досягаються такі ефекти,отримані в результаті ферментів, що виділяються п'явкою. П'явка вводить у кров понад 150 хімічних сполук, кожна з яких впливає на організм. До основних ферментів належить:

 • Гірудин та його фракції – впливають на систему згортання крові, що призводить до значної зміни її властивостей, що очищають. Кров стає як очисний розчин.
 • Гіалуронідаза – фактор проникнення, що розм'якшує на сполучній тканині.
 • Анестезин – знеболювальна речовина.
 • Рефлексотерапевтична дія. Під час проведення гірудотерапії відбувається вплив на акупунктурні точки людського тіла, тобто поєднується ефект акупунктури з ефектами ферментів медичної п'явки.
 • Імуномоделююча дія. Оскільки п'явка вводить в організм людини велику кількість високомолекулярних сполук білкової природи, викликає імунні процеси в організмі. Формується сильний імунітет людини.
 • Антипсихотична дія. Постановка п'явок помітно заспокоює та розслаблює людину, роблячи її нервову систему більш стійкою до стресових впливів.
 • Дренуюча дія. Постановка п'явок, за рахунок посилення кровопостачання, впливу на судинну стінку та зміни реології, посилює лімфовідтік від конкретної частини тіла, що природно позитивно позначається на трофіці м'яких тканин.
 • Протизапальний ефект. Ряд речовин секрету медичної п'явки мають протизапальну дію, при цьому вони не мають побічних ефектів традиційних протизапальних засобів.

Лікування екземи в центрі «ГірудоМед» фізіотерапією

Як показала практика лікування екзем у клініці «ГірудоМед» -  найкращі результати отримують при комплексній терапії з включенням низькоінтенсивного впливу з НВЧ хвилями.

При цьому у пацієнтів, як правило, знижувався свербіж і покращувалася загоєння уражених ділянок шкіри.

Також у центрі «ГірудоМед» успішно використовується дарсонвалізація для лікування багатьох шкірних захворювань, усунення венозного застою, активізації кровопостачання в артеріолах і капілярах, що сприяє зникненню судинних зірочок на ногах.

Широко застосовуються лазерні методи лікування – вплив на організм із лікувальною метою низькоенергетичним лазерним випромінюванням.

Основний механізм лазеротерапії – це активізація мікроциркуляції, тобто поліпшення кровообігу лише на рівні найдрібніших судин – капілярів. Під впливом лазерного випромінювання активізується надходження кисню та поживних речовин до органів та тканин. Лазеротерапія дає яскравий протизапальний, знеболюючий, протинабряковий та регенеруючий ефект.

Фізіотерапевтичні процедури при лікуванні екзем призначаються тільки лікарем-фізіотерапевтом, з урахуванням індивідуальних особливостей людини, показань та протипоказань до тієї чи іншої процедури.

У лазеротерапії при лікуванні екзем в основному використовується червоний лазер, який впливає поверхнево та застосовується для лікування шкіри; це один із найкращих засобів лікування ще й шкірних захворювань. Червоний лазер чудово лікує дерматити, буквально після однієї-двох процедур зникають почервоніння і свербіж, а для того, щоб позбавитися таких «маленьких» неприємностей, як герпес або тріщини в кутку рота, достатньо лише однієї процедури.

Низькоінтенсивний електромагнітний вплив є високоефективним і безпечним методом лікування екземи. Курсове застосування даного методу фізіотерапії сприяє не тільки досягненню чіткого клінічного ефекту у вигляді регресу висипань на шкірі та значного поліпшення якості життя хворих, але і зниження лікарського навантаження на організм.

Центр «ГірудоМед » для лікування екземи пропонує фітокомпозиції:

Імунат – імуномодулятор рослинного походження, сприяє активації β– та Т-лімфоцитів, макрофагів та імуноглобулінів. Імунат підвищує резистентність організму до інфекційних та соматичних захворювань, підтримує гомеостаз, стимулює метаболічні процеси в органах та тканинах.

Склад

Склад на 30 мл фітокомпозиції: водно-спиртові екстракти: квіток календули, плодів анісу, коріння солодки, квіток ромашки лікарської. допоміжні речовини: вода очищена, спирт етиловий Е1510.

Показання до застосування

1. Посилення імунітету, відновлення захисних сил організму.
2. Профілактика простудних, інфекційних захворювань.
3. Фізичне та нервове перенапруга.
4. Цукровий діабет (потенціює дію протидіабетичних засобів).
5. Хронічні захворювання, спричинені специфічними та неспецифічними інфекційними збудниками (підвищує опірність організму).
6. Мікотичні ураження шкіри та нігтів, які погано піддаються лікуванню (разом з Міцетаном та Гемосаном, а також зовнішньо – Псорепол).

Засіб з цілющих рослин Неврозан заспокійливо діє на нервову систему та психіку людини, усуває збудливість, головний біль, покращує сон та розумову працездатність.

Склад

Склад на 30 мл фітокомпозиції: водно-спиртові екстракти: кореневищ з корінням валеріани - 7,5 мл, листя м'яти перцевої - 7,5 мл, плодів глоду - 7,5 мл, кореневищ з корінням синюхи блакитної - 7,5 мл. допоміжні речовини: вода очищена, спирт етиловий Е1510.

Показання до застосування

1. Емоційно-стресова перенапруга.
2. Безсоння, дратівливість, депресивний стан.
3. Зниження розумової працездатності.
4. Гіпертонія. Спазмуючий біль у грудях.
5. Гастроезофагіальна рефлюксна хвороба.

Засіб з цілющих рослин Псорепол сприяє відторгненню поліпозно-аденоїдоподібних і доброякісних утворень (гальмує мітозні процеси і проліферацію епідермальних утворень слизових оболонок і шкіри) зупиняє, а при тривалому застосуванні забезпечує повне зникнення білих лусочок і червоних; відновлює колір шкіри у хворих на вітіліго. Нормалізує обмін речовин у організмі. При застосуванні Псорепола поліпи спочатку набрякають, збільшуються, а потім зменшуються (зсихаються) і відриваються зі слизом або краплями крові, або просто без нічого.

Склад

Склад на 30 мл фітокомпозиції: водно-спиртові екстракти: трави чебрецю-10 мл, трави череди - 10 мл, трави звіробою - 10 мл. допоміжні речовини: вода очищена, спирт етиловий Е1510.

Показання до застосування

1. Доброякісні пухлини слизових та шкіри.
2. Поліпозна хвороба (поліпи, бородавки, папіломи).
3. Аденоїди.
4. Вітіліго.
5. Псоріаз.
6. Ендоментріоз.
7. Лейкоплакія зовнішніх статевих органів.

Прийом Псорепола слід доповнювати зовнішніми засобами за призначенням лікаря.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Класична та нетрадиційна медицина

Сучасне обладнання

Індивідуальна програма лікування

Великий досвід роботи

Більш ніж 60 видів фізіопроцедур

Висока кваліфікація персоналу

Нові методики

Лікування в кредит

Знижки для пенсіонерів

Доступні ціни

Реабілітація після Covid-19

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Питання відповідь

У кожному випадку – лікування підбирається індивідуально, залежно від виду, перебігу захворювання та віку пацієнта. Основні методи: лазеро та НВЧ терпії, УФО, магнітотерапія, гірудотерапія, фітолікування, спеціальні мазі та ін.

При неухильному дотриманні рекомендацій лікаря, особистої гігієни, дієти – такий комплексний підхід до лікування шкіри у значної частини пацієнтів дає позитивні результати.

© 2022 Усі права захищені, “ГірудоМед”

Розробка та просування sprava.ua