Більше ніж 60 видів процедур класичної і нетрадиційної медицини

Графік роботи

ПН-ПТ:8.30-20.00

СБ: 8.30-10.00

НД: - вихідний

м. Запоріжжя

вул Сталеварів,15/

Л. Жаботинського, 29

(050) 594-70-81

(068) 522-07-19

з 7.00 до 21.00
без вихідних

Лікування псоріазу у Запоріжжі

Лікування псоріазу залежить від причин його виникнення та природи захворювання:

 • спадкова;
 • обмінна, яку викликає порушення жировому обміні речовин;
 • ендокринна, порушення пов'язане із статевими функціями організму;
 • нейрогенна, захворювання на фоні зривів нервової системи;
 • медикаментозна, при прийомі гормонів, антибіотиків.

Лікування псоріазу в центрі «ГірудоМед» здійснюється комплексно, програма розрахована на 35-45 днів та включає:

 • лазерну та УФО-терапію;
 • місцеве лікування та НВЧ-терапію;
 • гірудотерапію та прийом фітопрепаратів;
 • електролікування з лікарськими препаратами;
 • обробку уражених ділянок шкіри спеціальними мазями;
 • лікування іонізованим сріблом;
 • фітотерапію;
 • синглетно-кисневу терапію.

Хороші результати для лікування псоріазу дає прийом срібної води, яка відпускається пацієнтам центру ГірудоМед безкоштовно.

Важливу роль у лікуванні псоріазу дають санаторно-курортні процедури. Мінеральні води та грязі багатьох курортів допомагають покращити стан при псоріазі. (Наприклад, курорт Ботієво у Приазовському районі Запорізької обл.)

Вартість курсу

 • 1700 - 3000 грн

Тривалість курсу

 • 3 тиж-4 міс

К-ть курсів/рік

 • 2

 

Результат лікування

Пацієнт С.І., 55 років

Псоріаз шкірного покриву нижньої частини спини. Призначено лікування за спеціальною програмою тривалістю 6 тижнів: УФО-терапія, лазеротерапія, НВЧ-терапія, прийом фітокомпозицій, спеціальний крем. Після виконання програми лікування значно покращився стан шкіри (зникли «почервоніння та лускатість»). Призначено повторний курс лікування через 3-4 місяці.


 * * *

Докладніше про лікування псоріазу >>>

Псоріаз - складне хронічне захворювання поки що невідомого походження з безліччю різноманітних проявів і рецидивуючим перебігом, що має різні причини виникнення. Цього захворювання схильні як чоловіки, так і жінки. Як правило, псоріаз частіше проявляється у віці 18-25 та 50-60 років, що відповідає віковим циклам. На земній кулі понад 200 млн. людей страждає на це захворювання.

При захворюванні на псоріаз процес відмирання верхнього шару шкіри відбувається набагато швидше, ніж у здорових людей. При нормальному стані шкіри цикл дозрівання клітин триває від 25 до 30 днів, а за псоріази шкіра відмирає протягом п'яти днів. Псоріаз має літню та зимову форми, і в основному вражає обмежені ділянки тіла: волосисту частину голови, згини ліктьових та колінних суглобів, область крижів, але може з'явитися і в інших місцях тіла.

У народі псоріаз називають лускатим лишаєм, який проявляється у вигляді плям або бляшок, або свербіж лусочок. Причини хвороби різні, від спадкових (близько 30%) до захворювань ендокринної, травної, нервової систем, алергії та ін.

Види псоріазу

Існує кілька основних типів цього захворювання:

 • Звичайний псоріаз

Це найбільш поширена форма захворювання, що охоплює близько 80% хворих на псоріаз. Зазвичай псоріаз локалізується на ліктях, колінах, волосистій частині голови та нижній частині спини. Псоріаз проявляється у вигляді запалених червоних ділянок потовщеної шкіри, покритих сріблясто білими лусочками.

 • Каплевидний псоріаз

Каплевидний псоріаз переважно вражає дітей віком до 16-18 років. Він схожий на маленькі червоні прояви. Каплевидний псоріаз може виявлятися несподівано і часто виникає після інфекційних захворювань.

 • Ексудативний псоріаз

Ексудативний псоріаз. Зазвичай він локалізується у складках шкіри. Виявляється у вигляді яскраво-червоних гладких і блискучих плям. До цього захворювання частіше схильні люди з надмірною вагою тіла.

 • Пустульозний псоріаз

Пустульозний псоріаз. Найчастіше спостерігається у дорослих, виглядає пустульозний псоріаз як невеликі білі пухирі неінфекційного гною. Може бути викликаний ліками, миючими засобами,які викликають роздратування шкіри, надмірною засмагою, вагітністю, системними стероїдами, інфекцією, стресом.

 • Псоріатична еритродермія

Псоріатична еритродермія - форма псоріазу, що зустрічається рідко та вражає більшу частину поверхні шкіри тіла. Виявляється у вигляді великих яскраво-червоного кольору осередків запалення і частого лущення. Хвороба може бути викликана раптовим припиненням системного лікування псоріазу, алергічною реакцією на медпрепарати, сонячними опіками та інфекціями.

 • Псоріатичний артрит

Псоріатичний артрит зустрічається приблизно у 10% людей, які страждають на захворювання псоріаз. Патологічний процес може обмежуватися одним або декількома суглобами (частіше уражаються коліна). Якщо у вас є псоріаз і Ви відчуваєте біль у суглобах або припухлість, слід звернутися до лікаря. Рання діагностика та лікування можуть запобігти незворотним руйнуванням у уражених суглобах.

Лікування псоріазу залежить від причин його виникнення

Розглянемо докладніше природу захворювання на псоріаз:

 • спадкова наявність псоріазу у представників кількох поколінь;
 • обмінна, що викликає порушення в жировому (холестериновому) обміні речовин
 • ендокринна, порушення пов'язане із статевими функціями організму (менструації, вагітність, пологи)
 • нейрогенна , захворювання, що відбувається на тлі зривів нервової системи та стресових ситуацій.
 • медикаментозна, при прийомі певного типу медичних препаратів (гормонів, антибіотиків)

Псоріаз – захворювання хронічне. Лікування псоріазу в Запоріжжі передбачає застосування спочатку більш щадних лікарських засобів та методів, а надалі, спираючись на спостереження за розвитком хвороби у пацієнта, можлива зміна призначення. Мета лікування - позитивні результати, щоб зникли шкірні висипання і не з'являлися якнайдовше.

Ефективне лікування псоріазу в Запоріжжі пропонує центр "ГірудоМед"

При лікуванні псоріазу, як правило, необхідний комплексний підхід.

Застосовувана в нашому центрі схема лікування псоріазу в Запоріжжі розрахована на 35-45 днів, що включає:

 • лазерну та УФО-терапію
 • місцеве лікування та НВЧ-терапію
 • гірудотерапію та прийом препаратів
 • електрофорез із лікарськими препаратами
 • обробку уражених ділянок шкіри спеціальними мазями
 • дієту та прийом іонізованого срібла

Лікування псоріазу залежить від тяжкості захворювання. У легких випадках (якщо уражено менше 3% площі тіла) призначаються препарати для зовнішнього застосування – мазі. Хороші результати лікування псоріазу отримані Пікладолом – маззю на основі дьогтю. Пацієнтам рекомендується переглянути спосіб життя та особливо дієту.

У складніших випадках призначається фізіотерапія.

Існує кілька напрямків лікування псоріазу, і для того, щоб лікування було успішним, краще застосовувати комплексний підхід.

Для лікування псоріазу "зсередини" призначаються похідні вітаміну А, а також препарати природного походження.

Для зовнішньої терапії проявів псоріазу використовуються лікувальні мазі та креми, що знімають запалення та свербіж, сприяють відлущуванню мертвих клітин шкіри та допомагають захистити пошкоджені шкірні покриви від грибів та бактерій. Це важливо, оскільки перебіг захворювання при псоріазі часто ускладнюється приєднанням вторинної інфекції, що знижує ефективність загальної терапії та уповільнює процес відновлення шкіри.

З хворобою можна було б впоратися швидше та простіше, якби пацієнти не займалися самолікуванням за допомогою сильнодіючих препаратів.

Вилікувати псоріаз після безконтрольного використання гормональних засобів значно складніше. Практична медицина зробила великий крок уперед у пошуку ефективних, але при цьому безпечних засобів для лікування шкіри при псоріазі та інших захворюваннях. До них, наприклад, можна віднести препарати на основі такої діючої речовини як активний цинк (пірітіон цинку). Цинк є органічними та природними ліками для шкіри — адже його концентрація у здоровій шкірі людини становить близько 20% від загального вмісту в організмі, а дефіцит цього цінного металу супроводжується різноманітними ураженнями шкіри та погіршенням загоєння ран.

Лікарські препарати з активним цинком, на відміну від засобів з оксидом цинку, мають цілий комплекс специфічних властивостей (протизапальних, антибактеріальних, протигрибкових), допомагають вгамувати свербіж шкіри, сприяють виробленню керамідів (ліпідів), що призводить до відновлення її бар'єрної функції.

На відміну від мазей із оксидом цинку, креми з пірітіоном цинку не сушать шкіру.

Центр «Гірудомед» для лікування псоріазу пропонує

фітокомпозиції:

Засіб з цілющих рослин Псорепол сприяє відторгненню поліпозно-аденоїдоподібних і доброякісних утворень (гальмує мітозні процеси і проліферацію епідермальних утворень слизових оболонок і шкіри) зупиняє, а при тривалому застосуванні забезпечує повне зникнення білих лусочок і червоних; відновлює колір шкіри у хворих на вітіліго. Нормалізує обмін речовин у організмі. При застосуванні Псорепола поліпи спочатку набрякають, збільшуються, а потім зменшуються (сихаються) і відриваються зі слизом або краплями крові, або просто нічого.

Cклад

Склад на 30 мл фітокомпозиції: водно-спиртові екстракти: трави чебрецю-10 мл, трави череди - 10 мл, трави звіробою - 10 мл. допоміжні речовини: вода очищена, спирт етиловий Е1510.

Показання до застосування

 1. Доброякісні пухлини слизових та шкіри.
 2. Поліпозна хвороба (поліпи, бородавки, папіломи).
 3. Аденоїди.
 4. Вітіліго.
 5. Псоріаз.
 6. Ендоментріоз.
 7. Лейкоплакія зовнішніх статевих органів.

Прийом Псорепола слід доповнювати зовнішніми засобами за призначенням лікаря.

Крем нанести тонким шаром на уражену поверхню 1-2 рази на день.

Засіб із цілющих рослин Імунат – імуномодулятор рослинного походження, сприяє активації β– та Т-лімфоцитів, макрофагів та імуноглобулінів. Імунат підвищує резистентність організму до інфекційних та соматичних захворювань, підтримує гомеостаз, стимулює метаболічні процеси в органах та тканинах.

Cклад

Склад на 30 мл фітокомпозиції: водно-спиртові екстракти: квіток календули, плодів анісу, коріння солодки, квіток ромашки лікарської. допоміжні речовини: вода очищена, спирт етиловий Е1510.

Показання до застосування

 1. Посилення імунітету, відновлення захисних сил організму.
 2.  Профілактика простудних, інфекційних захворювань.
 3. Фізична та нервова перенапруга.
 4. Цукровий діабет (потенціює дію протидіабетичних засобів).
 5. Хронічні захворювання, спричинені специфічними та неспецифічними інфекційними збудниками (підвищує опірність організму).
 6. Мікотичні ураження шкіри та нігтів, які погано піддаються лікуванню (разом з Міцетаном та Гемосаном, а також зовнішньо – Псорепол).

Хороші результати дає застосування для лікування псоріазу прийом срібної води, яка відпускається пацієнтам центру ГірудоМед безкоштовно.

Фізіотерапевтичні методи лікування псоріазу також допомагають усунути прояви цієї хвороби.

Як відомо, ця патологія боїться сонця, тому в лікуванні псоріазу широко використовується фототерапія — опромінення ультрафіолетом. Курс лікування псоріазу в центрі «ГірудоМед»: включає лазеротерапію, ультразвукову дію, магнітотерапію.

Дуже важливу роль у лікуванні псоріазу санаторно-курортні процедури. Мінеральні води та грязі багатьох курортів дійсно допомагають покращити стан при псоріазі. (Наприклад, курорт Ботієво у Приазовському районі Запорізької обл.)

Середня тривалість курсу лікування становить від 3-х тижнів до 4-х місяців. Протягом року пацієнтам показано не менше 2-х курсів для закріплення результатів лікування та підтримання гарного стану шкіри.
Орієнтовна вартість повного курсу лікування – від 1700 до 3000 гривень (без урахування вартості препаратів).

До лікування

Після лікування

Для визначення правильного підходу до лікування необхідно пройти медичне обстеження ендокринної та травної системи, отримати висновок спеціалістів імунологів та алергологів. Тільки після вивчення причин захворювання можна розпочати лікування цього складного захворювання.

Для закріплення результатів лікування рекомендується щорічно проходити курси терапії мінеральними та термальними водами, уникати стресових ситуацій, дотримуватися правильного харчування та вести активний спосіб життя.

Навіть за відсутності будь-яких хронічних захворювань шкіра потребує постійного догляду, тому ми також пропонуємо процедуру чищення в Запоріжжі за доступною ціною.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Класична та нетрадиційна медицина

Сучасне обладнання

Індивідуальна програма лікування

Великий досвід роботи

Більш ніж 60 видів фізіопроцедур

Висока кваліфікація персоналу

Нові методики

Лікування в кредит

Знижки для пенсіонерів

Доступні ціни

Реабілітація після Covid-19

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Питання відповідь

У кожному випадку – лікування підбирається індивідуально, залежно від виду, перебігу захворювання та віку пацієнта. Основні методи: лазеро та НВЧ терпії, УФО, магнітотерапія, гірудотерапія, фітолікування, спеціальні мазі та ін.

При неухильному дотриманні рекомендацій лікаря, особистої гігієни, дієти – такий комплексний підхід до лікування шкіри у значної частини пацієнтів дає позитивні результати.

У кожному випадку – лікування підбирається індивідуально, залежно від виду, перебігу захворювання та віку пацієнта. Основні методи: лазеро та НВЧ терпії, УФО, магнітотерапія, гірудотерапія, фітолікування, спеціальні мазі та ін.

При неухильному дотриманні рекомендацій лікаря, особистої гігієни, дієти – такий комплексний підхід до лікування шкіри у значної частини пацієнтів дає позитивні результати:

 • очищується шкіра від лусочок,
 • зменшуються почервоніння,
 • зникає свербіж.

© 2022 Усі права захищені, “ГірудоМед”

Розробка та просування sprava.ua