Більше ніж 60 видів процедур класичної і нетрадиційної медицини

Графік роботи

ПН-ПТ:8.30-20.00

СБ: 8.30-10.00

НД: - вихідний

м. Запоріжжя

вул Сталеварів,15/

Л. Жаботинського, 29

(050) 594-70-81

(068) 522-07-19

з 7.00 до 21.00
без вихідних

Лікування суглобів в Запоріжжі

Лікування артриту, артрозу, остеоартрозу, подагри, бурситу – один з основних та успішних напрямків роботи центру «ГірудоМед».

Успішне лікування хвороб суглобів насамперед залежить від:

 • розпізнання на ранніх стадіях захворювання;
 • індивідуальний підхід до лікування;
 • поєднаного використання різних методів лікування;
 • закріплення одержаних результатів.

Лікування суглобів включають:

 • Гірудотерапію;
 • Вакуумно-магнітний масаж;
 • Лікувальний масаж;
 • Магнітотерапію;
 • Інтерференц-терапію;
 • Електролікування зі срібними електродами;
 • Ультразвукову та лазерну терапії із введенням лікарських препаратів;
 • Лікування комплексними препаратами Heel за спеціальними методиками;
 • Інноваційну серію «живих» мазей на основі екстракту п'явки медичної;
 • Фітотерапію;
 • Синглетно-кисневу терапію.

Вартість курсу

 • 1300-2200 грн

Тривалість курсу

 • 3 тиж - 4 міс

К-ть курсів/рік

 • 2
Результат лікування

Пацієнтка З.І., 57 років.

Сильні болі у суглобах, стомлюваність, поганий сон. Пройшла курс лікування гірудотерапією, ультразвуковою терапією з вольтареном. Проведено обколювання препаратами Траумель та Цель Т. У результаті загальне самопочуття пацієнтки значно покращилось, пройшли болі у суглобах.


 * * *

Докладніше про лікування суглобів >>>

Лікування суглобів у Запоріжжі – один із основних напрямків діяльності нашого медичного центру.

Більше 1/3 людей у ​​житті доводиться стикатися з патологією суглобів. Якщо навіть у молоді роки Вам вдавалося уникати серйозних травм, у похилому віці відбувається природне старіння та зношування тканин хрящів, суглобів та м'язів.

Артрит, артроз, остеартроз, подагра, бурсит – захворювання дуже різні. Але незалежно від причин, що їх викликають (чи то травма, чи дегенеративний процес або реактивне запалення суглобів у відповідь, наприклад, на хламідійну інфекцію або аутоімунні захворювання), їх поєднує один загальний симптом - біль у суглобах під час руху, який змушує звертатися до лікаря.

Ускладненням лікування цих захворювань є і те, що на початку хвороби вони ніяк не виявляються і пацієнти звертаються до лікаря вже при значних ураженнях кісткових тканин, хрящів м'язів, при появі больового синдрому та накопичення рідини в порожнинах суглобів.

Розпізнати захворювання суглобів на ранніх стадіях можна лише при проведенні рентгенографії та томографічних методик дослідження – МРТ та КТ суглобів.

При такому обстеженні хребта можна отримати найповнішу картину захворювання та максимально точно поставити діагноз. Від цього залежить вибір методів лікування, його тривалість та інтенсивність з урахуванням конкретних особливостей захворювання пацієнтів.

 • при остеоартрозах причиною страждань є дегенеративно-дистрофічні зміни, що супроводжуються утворенням припухлості та деформації ураженого суглоба.
 • подагра розвивається внаслідок порушення обміну речовин у суглобових поверхнях та кістках відбувається відкладення солей сечової кислоти. Це викликає запалення та супроводжується сильними болями. Подагра вражає суглоби людини.
 • бурсит характерний запаленням суглобової сумки, що відбувається найчастіше після травм або великих навантажень. Симптом – припухлість, що супроводжується сильним болем;
 • артроз - це поступове руйнування хрящової тканини суглобів, спричинене неправильним обміном речовин. Хвороба супроводжується болями та обмеженням рухливості суглобів.

Біль виникає через ураження суглобової сумки та прилеглих тканин (сухожиль і фіброзних капсул м'язів).

Крім сильного болю, симптоми ураження суглобів - набряки та почервоніння. Вони є проявом запальних процесів у суглобі і тканинах, що лежать поряд з ним.

При остеохондрозах причиною страждань може стати стискання нервових корінців при дистрофічних процесах у міжхребцевих дисках. У цьому випадку біль стає постійним та інтенсивним. Незабаром навколо здавленого нервового корінця починається асептичне запалення і виникає набряк, що посилює здавлювання. 

Канівченко Наталія Андріївна​:

«Уникнути розвитку хвороб суглобів можна, якщо дотримуватися:

 • постійних прогулянок на свіжому повітрі;
 • правильного способу життя та здорового харчування;
 • недопущення надмірних фізичних навантажень;
 • щоденної гімнастики.

Хвороби суглобів потрібно і можна лікувати, своєчасно звертаючись до фахівців, тоді лікування цих захворювань дає добрі результати..»

Яке лікування потрібне вам?

 

Лікування колінного суглоба у Запоріжжі

Лікування колінного суглоба та інших захворювань суглобів у Запоріжжі у нашій клініці сімейної медицини проводиться комплексно. Воно включає:

 • Гірудотерапію.
 • Вакуумно-магнітний масаж, що покращує циркуляцію крові.
 • Фізпроцедури (магнітотерапію, інтерференцтерапію, електрофорез зі срібними електродами, ультразвукову та лазерну терапії) із застосуванням лікарських препаратів, завдяки чому змінюється тонус м'язів та покращується обмін речовин.

Основною відмінною особливістю лікування електропроцедурами в центрі «ГірудоМед» для отримання потужного антибактеріального ефекту є застосування електродів з чистого срібла (999,98 проби).

Лікування суглобів комплексними біологічними препаратами Hell. Введення в організм яких здійснюється за спеціальними методиками, висококваліфікованими лікарем. У практиці протягом багатьох років з успіхом використовуються комплексні біологічні препарати фірми Heel, зокрема: Traumeel S, Zeel T, Discus compositum, Coenzym compositum, Ubichinon compositum, Lymphomyosot. (гомеопатія в Запоріжжі)
Застосування інноваційної серії мазей та кремів на основі екстракту п'явки. Термін виготовлення – 10-15 днів

Лікування артриту у Запоріжжі: методи центру ГірудоМед

Якими методами буде проведено лікування артриту у Запоріжжі, чи інших хвороб суглобів залежить від стадії розвитку захворювання. Чим раніше ви почнете лікування, тим швидше зможете знову стати здоровим.

На ранніх стадіях ці хвороби можна практично повністю вилікувати за допомогою методів фізіотерапевтичного та мануального впливу без оперативного втручання, що тягне за собою низку супутніх проблем. Аналогічними методами ми проводимо лікування хребта у Запоріжжі та багатьох інших захворювань.

Якщо у Вас виникли подібні неприємності, зверніться до фахівців медичного центру «ГірудоМед».
Це допоможе Вам у короткий термін вилікуватися та повернутися до звичного ритму життя.

Професійне лікування суглобів у Запоріжжі пропонує центр ГірудоМед!

Керівник центру "ГірудоМед" Канівченко Наталія Андріївна​:

«Невід'ємною частиною лікування суглобів є активний спосіб життя, систематичні для будь-якого віку лікувально-фізкультурні вправи для підтримки нормальних функцій ліктьових, плечових, колінних та кульшових суглобів. Відмінним закріпленням лікування є оздоровлення у термальних водах Закарпаття, води яких багаті на мінерали та мікроелементи. Виконання цих рекомендацій допоможе більш ефективному лікуванню цих хвороб»

Лікування фітокомпозиціями захворювань суглобів

Для закріплення та скорочення курсу лікування хвороб суглобів «ГірудоМед» рекомендує фітопрепарати:

Засіб із цілющих рослин Артритан має протизапальну, знеболювальну, антидеструктивну дії. Покращує кровообіг та мікроциркуляцію у уражених суглобах, сприяє інтенсивному лімфовідтоку, відновленню обмінних процесів у суглобових тканинах (хрящах, кістках), відновлюючи таким чином функцію суглобів.

Склад на 30 мл фітокомпозиції: одно-спиртові екстракти: кори верби, квітки ехінацеї пурпурової, листя берези, квітки бузини чорної. допоміжні речовини: вода очищена, спирт етиловий Е1510.

Показання до застосування:

 1. Артрити, зокрема алергічного походження, артрози.
 2. Остеохондроз, подагра, остеоартроз.
 3. Ураження суглобів при ревматизмі, постінфекційні артропатії, остеопороз, коксартроз тощо.
 4. Посттравматичний стан.
 5. Хвороба Кеніга – асептичний некроз колінних суглобів.

Прийом Артритану доповнюється Реноколом, Хондроликом, Подагріном, Альгосаном, Судинником, Веноліком, Алергіном, Вазонормом, Бурсіном тощо. Зовнішньо – Санат, Розтирання.

Засіб із цілющих рослин Бурсин має протизапальну, регенеруючу, знеболювальну властивості. Сприяє розсмоктуванню патологічної рідини (ексудату), яка накопичилася в суміжній сумці ураженого суглоба (бурсит) з подальшим відновленням його рухової функції. Бурсит може виникнути в результаті інтоксикації будь-якого генезу, артриту, подагри, як прояв алергії, травми або інших причин. Знімає запалення та набряки навколо нервових закінчень.

Склад на 30 мл фітокомпозиції: водно-спиртові екстракти: квіток ехінацеї пурпурової, бруньок берези, кори верби, квіток бузини чорної, листя шавлії. допоміжні речовини: вода очищена, спирт етиловий Е1510.

Показання до застосування:

 1. Кісти Бейкера.
 2. Бурсити різного походження та локалізації.

Лікування бурситу включає, крім Бурсина, Нефролик, Асцитан, а при необхідності – Ревматин, Подагрін, Арніку, Кістолік, Артритан та інші фітокомпозиції залежно від причини хвороби та за призначенням лікаря.
Місцеве допоміжне лікування для якнайшвидшого одужання проводиться компресами з рідиною Порятунок на ніч. Після компресу витерти насухо, втерти Санат і забинтувати на день.

Засіб із цілющих рослин Остеонорм нормалізує кальцієвий обмін, покращує засвоєння організмом кальцію, фосфору та інших мінеральних речовин, які є основою кісткової тканини, сприяє зростанню кісткових клітин, відновленню, зміцненню та швидкому зростанню кісток при переломах.
Склад на 30 мл фітокомпозиції: водно-спиртові екстракти: коріння лопуха - 10 мл, коріння живокосту - 10 мл, квіток ехінацеї пурпурової - 10 мл. допоміжні речовини: вода очищена, спирт етиловий Е1510.

Показання до застосування:

 1. Переломи кісток.
 2. Остеопороз (зокрема, клімактеричний).
 3. Остеомієліт.
 4. Сколіоз.
 5. Уповільнення росту дітей.
 6. Уповільнення розвитку зубів в дітей віком.
 7. У післяопераційний період (операції на суглобах, кістках) та ін.
 8. Рахіт у дітей.
 9. Ревматичний артрит.

Засіб із цілющих рослин Подагрин застосовується при подагрі. Гострий напад захворювання характеризується різким болем, гіперемією, набряком суглобів, підвищенням температури тіла, загальної слабкістю тощо. У хронічному стані подагричного артриту ці симптоми згладжені. Але в результаті прогресування хвороби утворюються стійкі деформації суглобів та подагричні вузли у м'яких тканинах (тофи). Найчастіше локалізуються подагричні вузли в суглобах гомілки та ступні (суглоб великого пальця). Клініка подагри розвивається внаслідок порушення сечокислого обміну та відкладення солей сечової кислоти (уратів) у тканинах суглобів та розвитку запального процесу.
Подагрин налагоджує сольовий обмін, надає протизапальну та знеболювальну дії, виводить урати та відновлює функцію уражених суглобів. А якщо з уратів утворилося каміння, Подагрін подрібнює їх і виводить із організму.
Склад на 30 мл фітокомпозиції: водно-спиртові екстракти: трави горця пташиного - 6 мл, листя суниці - 6 мл, плодів шипшини - 6 мл, листя смородини - 6 мл, бруньок берези-6 мл. допоміжні речовини: вода очищена, спирт етиловий Е1510.

Показання до застосування:

1. Запальні процеси сечостатевої системи.
2. При подагрі та інших захворюваннях, пов'язаних із надлишком сечової кислоти в організмі.
3. Налагодження сольового обміну в організмі.
4. Сечокам'яна хвороба, сечокислий діатез.
5. Ацетонемічний синдром (недіабетичний кетоацидоз) у дітей з нервово-артритичним діатезом.

 

Ефективним доповненням до лікування є лікувальні мазі з екстрактом п'явки медичної:

 • Крем з екстрактом п'явки медичної для суглобів та хребта з хондроїтином, настоянкою плодів маклюри, ефірною олією кедра та розмарину, 28 мл. - 63 грн, 50 мл. – 126 грн.
 • Крем з екстрактом п'явки медичної для суглобів та хребта з шабельником, олією звіробою та ібупрофеном, 25мл.- 45 грн, 50мл. - 89 грн.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Класична та нетрадиційна медицина

Сучасне обладнання

Індивідуальна програма лікування

Великий досвід роботи

Більш ніж 60 видів фізіопроцедур

Висока кваліфікація персоналу

Нові методики

Лікування в кредит

Знижки для пенсіонерів

Доступні ціни

Реабілітація після Covid-19

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Питання відповідь

Залежно від виду та перебігу захворювань:

 • інтерференц, НВЧ, ультразвукову та лазерну терапії (з лікарськими препаратами),
 • магнітотерапію,
 • вакуумно-магнітний та лікувальний масажі,
 • акупунктурні ін'єкції препаратами Heel та ін.

Повний курс лікування – орієнтовно від 1300–2200 грн.

Від 2-х до 4-х тижнів, залежно від перебігу та виду захворювання. Як правило, через 3-4 місяці потрібний повторний курс.

Для хронічних захворювань лікування необхідно проходити 2 рази на рік (восени та навесні).

Так, застосовується спеціальна методика акупунктурних ін'єкцій Цель Т, Траумель С та інших препаратів.

Так, фітокомпозиції, які застосовує «ГірудоМед», дають хороші результати в комплексі з іншими процедурами.

© 2022 Усі права захищені, “ГірудоМед”

Розробка та просування sprava.ua