Більше ніж 60 видів процедур класичної і нетрадиційної медицини

Графік роботи

ПН-ПТ:8.30-20.00

СБ: 8.30-10.00

НД: - вихідний

м. Запоріжжя

вул Сталеварів,15/

Л. Жаботинського, 29

(050) 594-70-81

(068) 522-07-19

з 7.00 до 21.00
без вихідних

Гірудотерапія в Запоріжжі

Процедура лікування п'явками – надійний спосіб лікування хвороб, повне очищення та ефективне омолодження організму людини.

П'явку називають «фармацевтичною міні-фабрикою», її ферменти чудово розріджують, очищують крові, ідеально відновлюють кровообіг, значно знижують рівень холестерину, розсмоктують грубі спайки, різноманітні рубці, повністю нормалізують рівень артеріального тиску, роботу всіх без винятку внутрішніх органів.

 

Лікування гірудотерапією


У центрі здоров'я «Гірудомед» застосовуються лише сертифіковані п'явки, дотримуються правил догляду та зберігання їх. Кожен пацієнт підписує акт та контролює утилізацію відпрацьованих п'явок.
Тривалість курсу та кількість п'явок залежать від численних факторів, тому лікарем-гірудотерапевтом призначається індивідуальний курс лікування.

Показання для застосування гірудотерапії​:

 • в урологічній діяльності: простатит, лікування аденоми простати, порятунок від сечокам'яної хвороби.
 • при захворюваннях серцево-судинної системи: усі форми гіпертонічної хвороби, ІХС, лікування атеросклерозу та тромбофлебіту.
 • при неврологічних розладах: внутрішньочерепна гіпертензія, мігрень, неврити, радикуліти, грижі диска, вегетативні розлади, неврози, безсоння, головні болі, запаморочення, невралгії.
 • при шкірних захворюваннях: псоріаз, нейродерміт, екзема, вугровий висип, фурункульоз, рубці.
 • при захворюваннях опорно-рухового апарату: артрози, посттравматичні ускладнення кісток суглобів, грижі, протрузії хребта.
 • при порушеннях обміну речовин: ожиріння, подагра, сечокислий діатез, алергії.
 • при гастроентерологічних захворюваннях: запори, геморой, холецистит, дискінезія жовчовивідних шляхів, панкреатит, виразкова хвороба, цироз.

   
Ефекти від проведення гірудотерапії:

 • зниження рівня згортання крові;
 • швидке руйнування тромбів;
 • поліпшення постачання кров'ю тканин та органів;
 • посилення постачання киснем тканин та органів;
 • зниження артеріального тиску;
 • протинабрякова, протизастійна дія;
 • відновлення мікроциркуляції;
 • повне розщеплення жирових відкладень у тканинах;
 • зниження рівня холестерину;
 • відновлення загальної проникності судинної стінки;
 • антибактеріальна та протизапальна дія;
 • сильна імуностимулююча дія;
 • антисклеротичний ефект;
 • енерготерапевтичний;
 • очищувальна дія;
 • відновлення всієї нервово-м'язової передачі імпульсів організму;
 • відновлення пошкоджених тканин;
 • потужна знеболювальна дія;
 • розсмоктування кістозних утворень, спайок;
 • покращення сну, підвищення апетиту, покращення настрою.

Лікування п'явками не можна проводити безконтрольно. Гірудотерапія – серйозна методика. Слід враховувати складний характер впливу п'явки та індивідуальні особливості хворого.
Лікування має здійснювати лише лікар-гірудотерапевт.

Нове в гірудолікуванні

Одним із нових підходів у гірудотерапії є успішне лікування:

 • репродуктивної системи у жінок (безпліддя, міоми матки, ендометріозу, кісти яєчників) та чоловіків (хронічний простатит, аденома передміхурової залози);
 • захворювань нервової системи (наслідків інсульту, хвороб хребта, грижі, протрузії, люмбоїшалгії).

Широко застосовують гірудолікування при варикозі нижніх кінцівок і тазу, тромбофлебіті.

Таке лікування часто знімає питання оперативного втручання, а часом є єдиним засобом, що приносить добрий результат.
Останні дослідження вчених у галузі гірудотерапії та гірудології стали відкриттям. Виявилося, що гірудотерапія ефективно допомагає подолати депресивний стан завдяки серотоніну та дифаміну, які вводяться в організм п'явками. Саме ці речовини використовуються у класичній медицині для лікування цього захворювання.

У центрі «Гірудомед» застосовуючи гірудотерапію в лікуванні хворих з різними захворюваннями, неодноразово досягалися позитивні результати там, де часом здавалося, що  отримати їх неможливо.

Результат лікування

Пацієнтка Т.С., 63 роки

Звернулась із приводу стенокардії, підвищеного артеріального тиску. Пройшла курс лікування п'явками, вакуумно-магнітним масажем, Д'Арсонваль, магнітотерапією, фітотерапією. Самопочуття покращилося, зменшився дзвін у вухах, стало менше стрибків тиску.


 * * *
Докладніше про гірудотерапію >>>

Наразі гірудотерапія у Запоріжжі знаходиться на стадії другого народження. Над вивченням повного складу та впливу ферментів п'явки, їх повсюдного впливу на лікування численних хвороб працюють найкращі міжнародні кафедри гірудотерапії в університетах Німеччини, Франції, Австрії, США та інших країнах.

Зміст статті:

Звичайно, тут резонно виникає питання, чому ж так виходить, що в умовах високорозвиненої медичної науки, коли спеціалізовані лікарні обладнані першокласною суперсучасною технікою, ми все частіше звертаємося до способу лікування п'явками у Запоріжжі, який багато хто з людей розглядає як давній пережиток минулого, як якийсь знахарський засіб? Справа в тому, що в наш час більша половина захворювань, які до того ж щороку реєструються в розвинених країнах, належать до ускладнень через медикаментозне навантаження, внаслідок хірургічних втручань, а також через неправильне харчування, ведення малорухливого способу життя, надмірно поганої екології.
Тож у чому полягає секрет цього унікального створіння? Річ у тім, що у п'явці містяться необхідні забезпечення життєдіяльності біологічно гіперактивні речовини.

П'явку по праву можна назвати «фармацевтичною міні-фабрикою», близько кількох сотень ферментів, які чудово розріджують та проводять очищення крові, ідеально відновлюють кровообіг у кровоносних судинах, значно знижують рівень холестерину, розсмоктують грубі спайки, різні рубці, повністю нормалізують рівень артерії, роботу всіх без винятку внутрішніх органів. Здавалося б така маленька істота вміло звільняє наш організм від численних шлаків, шкідливих токсинів, різноманітного «сміття» і, як казали наші бабусі, виводить «погану», «дурну» кров.

Головною причиною всіх наших захворювань, різних алергій, а також послаблення імунітету є повне або часткове порушення обмінних процесів в організмі через його зашлаковування та засмічення. До речі, варто зауважити, що причини алергій також є різними. Це насамперед порушення на рівні дрібних лімфатичних судин. У разі, якби нам вдалося весь час підтримувати нашу внутрішню чистоту, тобто відмінний стан організму людини, ми змогли б жити більш ніж 100 років, не хворіли б і на тривалий час зберігали б свою життєву активність, високий рівень працездатності, а головне – свою молодість та красу.

Поступове забруднення, що відбувається, зазвичай, непомітне і часом стає зовсім незрозуміло, чому ж з'являються проблеми зі станом здоров'я. Даний стан часто пояснюють як вікові зміни (а саме виникають проблеми з хребтом, хвороби суглобів, шкіри, підвищується тиск, люди страждають від надмірної ваги тощо).

Особливості лікування гірудотерапією 

 
Початковий етап вдалого лікування гірудотерапією - це процес оздоровлення найважливіших органів (до таких органів відноситься печінка, підшлункова залоза, нирки, статеві залози), повне відновлення роботи наших мікросудин, які забезпечують постачання крові серця і головного мозку. Для покращення працездатності цих органів у нашому медичному центрі в комплексі з гірудотерапією застосовуються й інші методи для оздоровлення організму, такі як фізіотерапія, аромо та фітотерапія, лікування першокласними препаратами на чистій природній основі.
   

 

У багатьох виникає питання, які реакції можуть виникати після застосування п'явок? Варто зауважити, що позитивною ознакою вважається поява вже після перших процедур деякої короткочасної сверблячки, почервоніння або набряку в місцях укусу п'явки. Це свідчення того, що ваш організм оздоровлюється, очищається, активізується імунна система, і приймати ці прояви як якісь алергічні реакції або як протипоказання до процесу лікування п'явками, не потрібно.
Думки, що ранки після зняття п'явочок можуть погано затягуватися, абсолютно безпідставні. Однак проблема може виникнути через неправильний вибір місця постановки п'явок (адже існують місця, на які п'явки категорично не можна ставити) через недотримання деяких санітарних вимог та невиконання рекомендацій лікаря. Тут дуже важливо не використовувати самолікування. Тільки професійний підхід зробить цей метод лікування високоефективним, благонадійним і безпечним навіть для маленьких дітей. Відразу відповідаємо на запитання, яке нам часто задають: чи можливе інфікування пацієнта при лікуванні п'явками? 100% -ні.

Якщо вам необхідна гірудотерапія, то в нашій клініці ви знайдете все, що вам необхідно. В центрі здоров'я «Гірудомед» для лікування застосовуються лише сертифіковані п'явки, дотримуються правил догляду та зберігання їх. В обов'язковому порядку кожен пацієнт підписує акт та контролює утилізацію відпрацьованих п'явок, письмово засвідчує відсутність у нього вірусних захворювань. Усі процедури проводяться в одноразових медичних рукавичках, у кабінеті систематично проводиться знезараження повітря та поверхонь, дотримуються всіх санітарних норм.

Тривалість курсу і кількість п'явок, що використовуються, залежать від численних факторів, тому лікарем-гірудотерапевтом призначається лікування суто індивідуально.

Дуже важливо розуміти, що п'явка впливає на людину в цілому: вона відмінно очищає, омолоджує весь організм, лікує численні хронічні захворювання, у тому числі безпліддя, вирішує чоловічі проблеми, позбавляє алергій, стимулює підвищення імунітету, оздоровлює стан хребта, допомагає позбавитися від зайвої ваги, що запобігає появі інсультів, розвитку інфарктів та виникнення ракових пухлин.

Показання для застосування гірудотерапії:

 

 • в урологічній сфері: простатит, лікування аденоми простати, порятунок від сечокам'яної хвороби.
 • при захворюваннях у серцево-судинній системі: усі форми гіпертонічної хвороби, ІХС, лікування атеросклерозу та тромбофлебіту.
 • при виникненні неврологічних розладів: лікується внутрішньочерепна гіпертензія, відбувається позбавлення від мігрені, невритів, радикулітів, грижі диска, вегетативних розладів, різноманітних неврозів, хронічного безсоння, головного болю, запаморочень, невралгій.
 • при різних шкірних захворюваннях: виліковується псоріаз, нейродерміт, проходить екзема, вугрі, виліковується фурункульоз, різноманітні рубці.
 • у разі виникнення захворювань опорно-рухового відділу: лікування суглобів, артрози, лікування посттравматичних ускладнень кісток суглобів.
 • при хворобах, пов'язаних із обміном речовин: ожиріння, лікування подагри, сечокислого діатезу, алергій.
 • у разі виникнення гастроентерологічних захворювань: запорів, геморою, холециститу, дискінезії жовчовивідних шляхів, лікування панкреатиту, виразкової хвороби, цирозів.

Тепер трохи про те, що є основою всіх захворювань.

Практично всі сучасні люди постійно потребують регулярного очищення, оскільки ведуть досить малорухливий спосіб життя, часто зловживають ліками, п'ють алкогольні напої, їдять неякісну їжу, використовують далеко нечисту воду.

Разом з продуктами харчування в наш організм потрапляють численні синтетичні добавки — барвники, різноманітні ароматизатори, консерванти, а також гербіциди і навіть гормони.. Дані шкідливі речовини постійно потрапляючи в кров, починають відкладатися в різних органах і в усіх судинах, особливо під час досить малорухливої роботи, при отриманні стресів.
Такі забруднення послаблюють імунітет, вони є основою виникнення алергії, і навіть більшості інших хвороб.

Головним чином, причина виникнення захворювань у нашому організмі - це порушення його внутрішньої рівноваги, що відбувається через забруднення різними токсичними речовинами, а також шлаками. Практично всі забруднення йдуть від товстого кишечника, потім в цей процес залучаються печінка, наш жовчний міхур, потім починає страждати підшлункова залоза, нирки і на закінчення, сполучна тканина (виникають неприємні остеохондрози, атеросклерози, болючі артрози, так зване в народі »). Даний стан часто помилково трактується як вікові зміни. Будь-які склерозовані судини призводять до підвищення рівня артеріального тиску, гіпертонії. В організмі людини міститься ще один так званий «відстійник» шлаків – це наша жирова тканина. Саме тут обмін речовин досить знижений, тому будь-які токсини залишаються тут дуже тривалий час. В основному це солі важких металів, а також усі отрутохімікати. З метою зменшення рівня їхньої концентрації організм починає збільшувати кількість нашої жирової тканини – в результаті відбувається неприємне патологічне ожиріння. У разі використання будь-яких лікарських засобів не вирішує проблеми, медикаменти згубно впливають печінку, роботу нирок, збільшується кількість і частота алергічних реакцій, і навіть побічних ускладнень.
Лікування, що проходять, починають приймати ліки з метою зниження тиску, а також для схуднення, від болю в ділянці суглобів, хребта, від хвороб нирок, від різного роду головного болю і т.д., але не лікують головну причину.

Отримати якісне та кваліфіковане лікування, а також консультації та рекомендації, пов'язані з відновленням свого здоров'я кожен зможе у мед.центрі Запоріжжя – «ГірудоМед»!

У всіх цих випадках насамперед необхідно проводити очищення організму від наявних токсинів.
Загальну зашлакованість організму людини можна зменшити, але якщо стежити за своїм здоров'ям.
Постійні фізичні навантаження, правильний і активний спосіб життя змусять краще працювати досить важливий для нашого організму орган, а саме діафрагму. Варто зазначити, що при цьому покращується загальний кровообіг у печінці, а також у селезінці, нашій підшлунковій залозі, а при інтенсивній роботі швидко звільняються від шлаків практично всі внутрішні людські органи.

Крім того необхідно постійно стежити за своїм харчуванням: необхідно вживати досить велику кількість рідини, значно збільшити прийом будь-яких свіжих овочів, фруктів (особливо влітку та восени), різних каш та варених овочів (особливо взимку та навесні). Обов'язково потрібно обмежити вживання м'яса, жирів, пити менше кави, звести до мінімуму вживання шоколаду, цукру, як не дивно макаронів, білого хліба, а також картоплі, та всіх продуктів, які містять багато крохмалю. Ми обов'язково маємо періодично проводити якісні профілактичні розвантажувальні дні, необхідні для очищення організму людини.

Така філософія проста - всі тканини, органи, які позбавлені токсинів, шлаків починають функціонувати нормально і в цьому випадку організм оздоровлюється. На першому етапі успішного лікування стоїть саме очищення організму людини. Варто зауважити, що гірудотерапія якраз і є таким необхідним комплексом лікування, який вибірково впливає на хворобу і місцевими, а також загальними шляхами, що виконує відновлення розладів, пов'язаних з мікроциркуляцією, швидко активізує всі необхідні процеси очищення, а також нормалізує весь енергетичний обмін.
Ви завжди можете отримати додаткову, повну та вичерпну інформацію щодо гірудотерапії у кваліфікованих фахівців центру здоров'я «ГірудоМед».

Лікування п'явками Запоріжжя: поговоримо про те, чим же лікує п'явка?


Її літичні сполуки виконують функцію забезпечення проникнення речовин слини, відбувається розширення рани, і навіть руйнація поганих тканин. Крім того, відзначимо, що літичні сполуки впливають на міжклітинний рівень проникності. Компоненти цієї групи можуть виявлятися тільки в перших або середніх порціях даного секрету. До такої групи відносять:

Дестабілізаза - вона відповідає за забезпечення фібринолітичної активності секрету, володіє чудовим протисклеротичним впливом.

Гіалуронідаза полегшує загальне проникнення в організм різних цілющих елементів, збільшує загальну проникність тканин, а також стінок судин.
Гіалуронідаза є тим вектором, за допомогою якого всі інші активні компоненти, що входять до складу даного секрету слинних залоз п'явочок, активно починають проникати в організм людини при незначному прокушуванні шкірних покривів.
Отже, за допомогою гіалуронідази починає здійснюватися розщеплення такої речовини, як гіалуронова кислота, яка є головною речовиною у сполучній тканині.

Ще одна речовина – колагеназа, що викликає швидкий гідроліз усіх волокон колагену.

Антиеластаза відповідає за уповільнення процесів старіння шкіри.
Такі компоненти, як ліпаза та естраза є субстанціями, які сприяють швидкому розщепленню жирів.

Антигемостатиками називаються такі сполуки, які перешкоджають механізмам згортання крові, внаслідок чого забезпечують досить вільне закінчення всієї крові з раніше ушкоджених судин під час перебігу всього періоду дії п'явки.

Варто відзначити, що до сполук цієї групи відноситься і така речовина, як гірудин.
Отже, гірудин - по суті це високоспецифічний інгібітор основного ферменту тромбіну, а саме речовина, що викликає уповільнення згортання крові, він має відмінну знеболювальну і швидку протизапальну дію, чудово запобігає будь-якому утворенню тромбів. Крім того, гірудин - це найбільш добре вивчений компонент від усього секрету п'явки. Він представлений ефективним засобом для запобігання та попередження таких захворювань, як будь-які види тромбофлебіту, варикозне розширення вен, а також дає захист від передінфарктних та постінфарктних станів, інсультів та ін.

Гементина називається фібринолітичний ензим, який швидко запобігає згортанню крові. Він відмінно розщеплює тромби, що утворилися раніше. Сам механізм впливу цього ферменту повністю спрямований на фібриноген та значно відрізняється від антитромбозної дії гірудину.
Тепер про блокатори захисних реакцій організму людини:
Всі речовини цієї групи повністю блокують прояви запальних реакцій організму людини, розвиток спазмів, набряків, болів і виявляються в середніх і також в останніх фракціях слини п'явки. До цієї групи належать такі компоненти, як бделліни, егліни.

Допоміжні речовини:


Більшою мірою вони сприяють загальній стабілізації, відмінному захисту, транспортуванню, а також посиленню дії багатьох інших компонентів від слини п'явки. Роль цих речовин вивчена ще не повністю.
Крім того, фермент, як оргелаза, чудово сприяє появі нових кровеносних судин. За результатом усі набряки та тромби в стінках судин швидко розсмоктуються і починається відновлення нормального руху рідин у нещодавно ураженому органі, до речі, його дренаж продовжується навіть після видалення п'явки.

Антибіотик хлороміцетин за своєю суттю є дуже сильним та ефективним антибактеріальним засобом. Він постійно виробляється досить специфічною бактерією - саме симбіонтом Aeromonas hydrophila. Вона знаходиться в медичній п'явці. Усі бактеріологічні дії А. hydrophila обумовлюються бактеріостатичним протеїном. Під час експериментів він знищує будь-які патогенні організми.
Для того, щоб застрахуватися навіть від теоретичної можливості інфікування, необхідно постійно використовувати лише «чисті» одноразові п'явки, що пройшли сертифікацію. Будь-яка людина, яка проходить лікування, зобов'язана проінформувати про стан свого здоров'я, а саме про наявність хронічних хвороб. Центр здоров'я «Гірудомед» гарантує 100% - безпеку лікування.

Резонно виникає питання, чому п'явка лікує багато видів хвороб?

Головна перевага гірудотерапії полягає в тому, що при даному методі можна повністю вилікувати одночасно кілька захворювань, простіше кажучи, лікувати доведеться не хворобу, а весь організм загалом.
Розуміння суті дії медичної п'явки пояснює той факт, чому вона знаходить своє використання при лікуванні такої величезної кількості різноманітних захворювань.

Дуже важливо зазначити, що при комплексному лікуванні в центрі одночасно з гірудотерапією застосовуються й інші методи: вакуумно-магнітний масаж, різноманітні фізіотерапевтичні процедури. Головною перевагою гірудотерапії перед іншими методами лікування є те, що секреторні виділення слинних залоз п'явок викликають зворотні процеси в основних механізмах розвитку захворювань, вони переривають патологічний ланцюжок в осередку захворювання.

Будь-які патологічні процеси в нашому організмі спричинені порушеннями кровообігу у найдрібніших судинах. Варто зазначити, що останнє часто призводить до накопичення в організмі зайвої рідини (відбувається набряк тканин), а це в свою чергу викликає значне підвищення внутрішньотканинного рівня тиску, що призводить в подальшому до механічного здавлювання всіх судин, це значно погіршує кровопостачання всіх тканин, перешкоджає відтоку лімфи і тягне застій міжклітинних рідин. Такі процеси з часом призводять до появи гіпоксії тканин (недостатність кисню). При нестачі кисню в організмі процеси окислення сильно загальмовуються, починають накопичуватися недоокислені продукти, отримані від життєдіяльності клітин (а саме шлаки, токсини), які мають виражений гідрофільний ефект, що всмоктує воду. Надалі це посилює приплив води до найбільш патологічного очагу. Після цього виникаєя посилення набряку. Виходить, що коло в цьому замикається. Цей процес у фізіології називають «порочним колом». У секреті від слинних залоз п'явки містяться такі речовини, які дають можливість збільшити весь кровотік через патологічно звужені судини, що тягне за собою збільшення надходження кисню і значне поліпшення відтоку із явно патологічного вогнища, тим самим викорінює причину розвитку хвороби, таку як, наприклад, недостатнє постачання тканин кров'ю, а також киснем. Варто зауважити, що при цьому сам механізм відновлення всіх розладів мікроциркуляції є фізіологічним і не дає побічних ефектів, як зазвичай відбувається при використанні численних синтетичних медикаментів. Реакція окислення повністю нормалізується, тоді як кількість шлаків та токсинів стрімко знижується. "Порочне коло" повністю розривається.

Головні впливи медичної п'явки на весь організм людини:

 • антикоагулююче (зниження рівня осідання крові людини);
 • тромболітична (швидка руйнація тромбів різного характеру);
 • протиішемічне (покращення постачання кров'ю тканин та органів людини);
 • антигіпоксичне (посилення постачання киснем усіх тканин та органів в організмі);
 • безпечне зниження артеріального тиску гіпертоніків;
 • протинабряковий, протизастійний, а також дренуючий;
 • відновлення цілісності мікроциркуляції в організмі;
  повне розщеплення всіх жирових відкладень у тканинах;
 • зниження рівня вмісту холестерину, а також тригліцеридів;
  відновлення загальної проникності судинної стінки;
 • відмінне протизапальне, бактеріостатичне (викликає загибель мікроорганізмів, які викликають запальний процес, діє «як антибіотик»);
 • сильна імуностимулююча дія;
 • антисклеротичний ефект;
 • енерготерапевтичне та повне відновлення енергетики;
 • очищуючий вплив на внутрішні органи людини;
 • відновлення всієї нервово-м'язової передачі імпульсів організму;
 • регенераторне ( відновлює усі пошкоджені тканини);
 • потужна аналгезуюча (знеболювальна) дія;
 • розсмоктує різноманітні кістозні утворення, а також рубці, спайки в органах людини;
 • сприятливий вплив на весь організм в цілому (значною мірою покращує сон, підвищує апетит, покращує настрій, у міру заспокоює).

Також варто зауважити, що п'явочні ферменти повною мірою збуджують певні важливі рефлексогенні зони, що дає сприятливий вплив на роботу певної системи в організмі людини.


Але варто мати на увазі, що лікування п'явками не можна проводити безконтрольно. Не забувайте, що гірудотерапія – це досить серйозна методика. Обов'язково слід враховувати складний характер будь-якого місцевого та загального впливу п'явки, а також індивідуальні особливості хворого та безліч інших факторів. Для того, щоб досягти потрібних позитивних результатів і випадково не нашкодити собі, лікування повинен здійснювати лікар-гірудотерапевт.

Тепер трохи поговоримо про проблеми, з якими в житті стикається будь-який з нас, а саме поговоримо про наслідки від травм.

Синці у маленьких дітей є звичайним явищем, яке говорить усім нам про те, що дитина тільки вчиться ходити, ходить до школи, катається на ковзанах і т. д. Але, не забувайте, що забої теж бувають різними. Так приклад із літератури з гірудотерапії - зовсім молодий чоловік, який потрапив у сильну автоаварію. Дві руки в нього були не лише набрякли, а й створювалося таке враження, що вони надулися, як гумовий балон, при цьому відчував сильний біль. Всі забиті місця та гематоми на його руках були сильними і дуже значними. Єдине пощастило йому в тому, що він вчасно звернувся до лікаря-гірудотерапевта за допомогою, не затягуючи, відразу ж після отримання травми. Використання п'явок у достатніх кількостях прямо в області гематом призвело до дуже швидкого загоєння та одужання. Потрібно було лише чотири сеанси, і набряку з гематомою як і не бувало. На щастя навіть жодних синців не залишилося. Отже, можна зробити висновок, що при забитих місцях і також супутніх їм гематомних проявах гірудотерапія є найефективнішим засобом лікування.
Ставлячи п'явки над місцем перелому, лікар досягає відмінного знеболювального ефекту. Неодноразові та постійні спостереження підтверджують той факт, що завдяки гірудотерапії багато видів переломів зростаються набагато швидше. Навіть там, де людина і не очікувала можливого зрощення уламків кісток, це чарівним і дивним чином здійснюється, наприклад, при переломах шийки стегна у досить літніх людей. За офіційними статистичними даними, практично у половини всіх пацієнтів уламки не хочуть зростатися, вони змушені так і доживати своє століття повністю прикутими до ліжка, і, як правило, у них з'являються ускладнення у вигляді пневмонії або інших хвороб, які викликаються застійними явищами.

У разі, коли п'явку при переломах необхідно ставити вже безпосередньо після утворення кісткової мозолі, все одно досить швидко відбувається її розчинення і розсмоктування, при цьому процес відбувається без порушення загальної цілісності кісткових уламків, що вже зрослися.
Але, на жаль, після отримання небезпечних травм найчастіше залишаються грубі рубці. Після проведення процесу постановки п'явок вони добре сплощуються, швидко розм'якшуються, стають набагато світлішими, шкіра у людини набуває рівного природного кольору. Усі контрактури і численні рубці після отримання опіків повністю розсмоктуються, значно зменшуються, а пошкоджених суглобах великою мірою збільшується робочий обсяг руху.

Отримати лікування п'явками, якісні консультації та висококваліфіковані рекомендації щодо відновлення свого здоров'я після отримання травм – вам завжди допоможуть співробітники центру «ГірудоМед».

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Класична та нетрадиційна медицина

Сучасне обладнання

Індивідуальна програма лікування

Великий досвід роботи

Більш ніж 60 видів фізіопроцедур

Висока кваліфікація персоналу

Нові методики

Лікування в кредит

Знижки для пенсіонерів

Доступні ціни

Реабілітація після Covid-19

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Питання відповідь

Постачання сертифікованих п'явок до центру «ГірудоМед» з біофабрики, використовуються лише ОДНОРАЗОВО та утилізуються у присутності пацієнта.

На сеанс гірудотерапії прийти у призначений час, маючи в запасі щонайменше 1,5-2 години. Перев'язка та одноразова постіль та при необхідності памперс – є в центрі.

Обов'язково перед процедурою повідомити медичну сестру про своє самопочуття. Жінкам потрібно попереджати про наявність критичних днів.

Перед сеансом гірудотерапії не можна користуватися ароматизованим дезодорантом, гелем для душу, наносити на шкіру мазі та крему. Тіло має бути чистим, без запахів.

Необхідно пам'ятати: Що кровотеча після постановки п'явок вважається нормою і триває від 2 – 6 годин до 12 – 20 годин.

Реакція може бути у вигляді: локального почервоніння, свербіж шкіри - місцево або навколо ранки, рідко по всьому тілу, набряк у місці постановки п'явки, підвищення температури тіла.

Лікування переривати не рекомендується, слід очікувати на позитивний результат.

 • Як правило, реакція відбувається за 1-2 дні.
 • Забороняється розчісувати місця укусу, щоб уникнути інфікування.
 • захворювання крові;
 • гемофілія;
 • вагітність;
 • гнійно-септичні захворювання;
 • різко виражена індивідуальна нестерпність.

П'явки використовуються для самостійної терапії, а також у комплексному лікуванні різних захворювань у поєднанні з фізіотерапією, апітерапією, фітотерапією, гомеопатією. Ефект від комплексного лікування завжди вищий.

Необхідно надати дані обстеження, огляду гінеколога та звернеться до нашого центру.

Курс лікування визначається лікарем індивідуально, для кожного пацієнта. Приблизна вартість одного курсу – від 1300 до 2500 грн.

Лікування п'явками серцево-судинних захворювань підтвердило свою ефективність. Завдяки цьому більшість пацієнтів відзначають відчутний результат вже після кількох сеансів.

Повністю вилікувати не можна, але постановка п'явок зменшує судинні порушення, набряклість та болючі відчуття. Поєднання гірудотерапії та медикаментозного лікування дає добрі результати.

Лікування запальних захворювань очей п'явками в більшості випадків дає добрі результати та знижує ризик ускладнень.

Якщо провести лікування гірудотерапією Ваше самопочуття значно покращиться, можливе зниження доз препаратів, що приймаються. Багато залежить від віку та перебігу хвороби.

Відразу після інфаркту таке лікування не рекомендовано. Потрібно враховувати, що лікування п'явками – це активна дія на організм, тому проводити його бажано через 2 – 3 місяці після стаціонарного лікування.

© 2023 Усі права захищені, “ГірудоМед”

Розробка та просування sprava.ua