Більше ніж 60 видів процедур класичної і нетрадиційної медицини

Графік роботи

ПН-ПТ:8.30-20.00

СБ: 8.30-10.00

НД: - вихідний

м. Запоріжжя

вул Сталеварів,15/

Л. Жаботинського, 29

(050) 594-70-81

(068) 522-07-19

з 7.00 до 21.00
без вихідних

Лікування фітокомпозиціями

Рослинам притаманно багато лікувальних властивостей: болезаспокійливі, тонізуючі та заспокійливі, нормалізують роботу легень, серцево-судинної та ендокринної систем, шлунково-кишкового тракту, протизапальні, потогінні, що покращують апетит і травлення, проносні, в'яжучі.
Фітотерапія рідко викликає побічні реакції та сприятливо впливає на весь організм, нормалізує обмінні процеси, гормональний фон та зміцнює імунітет..


При медикаментозному лікуванні часто у пацієнтів виникають алергічні реакції та інші негативні побічні явища. Саме тому особлива роль у народній медицині відводиться фітотерапії. 

Фітотерапія показана при лікуванні захворювань:

 • лор-органів,
 • органів дихання,
 • крові,
 • шкіри,
 • алергії,
 • очей,
 • органів травлення,
 • чоловічої та жіночої статевих систем,
 • ендокринної системи,
 • серця та системи кровообігу,
 • імунної системи,
 • сечостатевої системи,
 • тканин та суглобів,
 • ожиріння.

Фітопрепарати різної дії дозволяють проводити тривале лікування по 9 – 10 місяців на рік. Жоден фармакологічний препарат не дає такої можливості через наявність побічних ефектів. Це під силу лише фітотерапії.
Протипоказань таке лікування практично не має.

Центр «ГірудоМед» пропонує пацієнтам цілу низку ефективних фітокомпозицій, мазей і кремів, яких немає в аптечній мережі. Більш детально Ви можете ознайомитись на спеціальних сторінках нашого сайту зі складами фітопрепаратів, підібраних лікарем Канівченко Н.А., для лікування основних видів захворювань.

Особливо ефективне поєднання застосування фітокомпозицій з гірудотерапією та фізіотерапевтичними процедурами.
Маючи багаторічний досвід застосування лікарських рослинних композицій М.Земної (Зубицької), у нашому центрі сімейної медицини «ГірудоМед» відкрито спеціальну програму лікування за цим методом.
Прийом пацієнтів для зручності здійснюється як у центрі «ГірудоМед», так і в центрі здоров'я «ФітоФарм», що знаходиться по вул. Щаслива 2-б (зупинка транспорту 9-а міська лікарня, Правий берег).


Прийом лікаря – у центрі «ГірудоМед»
З 8-30 до 19-00 ПН, СР, ПТ.


У центрі здоров'я «ФітоФарм»
з 10-00 до 14-00 Вт, ЧТ

Результат лікування

Пацієнтка С.Л., 73 роки

Звернулась до «ГірудоМеду» з проблемами шлунка та кишечника, геморой. Після 8 сеансів гірудотерапії, НВЧ, лікування фітокомпозиціями – стан значно покращився.

 * * *

Докладніше про лікування фітокомпозиціями >>>

Роль рослин у житті неможливо оцінити. Вони, як живі лабораторії, синтезують і виділяють корисні речовини, що зміцнюють здоров'я людини, та підвищують її життєвий тонус.

Визначається фітолікування активними речовинами, що містяться в різних частинах рослини: алкалоїдами, глікозидами, дубильними речовинами, ефірними маслами та іншими, тому діють м'яко, пролонговано і не дають побічних ефектів. Траволікування має величезні потенційні можливості, оскільки рослинам притаманно багато лікувальних властивостей: болезаспокійливі, тонізуючі та заспокійливі, нормалізують роботу серцево-судинної системи, шлунково-кишкового тракту, протизапальні, потогінні, що покращують апетит та травлення, проносні та в'яжучі.

Згідно з багатовіковим досвідом, науковими дослідженнями, рослини становлять велику цінність при лікуванні багатьох захворювань, у тому числі хронічних, оскільки рідко викликають побічні реакції організму. Тому їх можна застосовувати як з профілактичною метою, так і при лікуванні хронічних захворювань серцево-судинної системи, шлунково-кишкового тракту, легенів, ендокринних хвороб та інших млявих захворювань.

Крім того, фітолікування нормалізує обмінні процеси в організмі, гормональне фон. Кожна трава має не одну, а кілька властивостей і иає цілющий вплив на весь організм в цілому. Таким чином, працюючи над певним захворюванням, здійснюється корекція інших органів та систем організму. Фітолікування є одним із джерел, необхідних для підтримки та зміцнення імунітету.

Цілий ряд хвороб часто не піддається лікуванню хімічними препаратами у пацієнтів, які страждають на алергічні захворювання, або погано переносять медикаментозне лікування через побічні реакції в організмі. Це насамперед відноситься до лікування хронічних, запальних та аутоімунних захворювань.

Саме тому особливу роль у сучасній народній медицині приділяється фітотерапії. Лікарські рослини мають багато загальних ознак, проте кожна - унікальна. Навіть якщо лікувати однакові захворювання одному хворому підходить цей фітопрепарат, а іншому – ні. Практика показала, що фітолікування є ефективним лише тоді, коли застосовується суворо індивідуальний підхід до лікування пацієнта.
Особливу роль у лікуванні фітотерапією відводиться кваліфікації лікаря-фітотерапевта, який повинен мати знання та навички різних медичних напрямків лікування хвороб.

Лікар Канівченко Наталія Андріївна: 

«Саме хронічні захворювання є головною областю застосування фітотерапії, тому що в таких випадках тривалий вплив фармакологічних препаратів на організм людини дає накопичення побічних ефектів або токсичне отруєння, звикання та залежність.
А фітопрепарати, склад яких можна змінювати кожен курс лікування, дозволяють проводити тривале постійне лікування по 9 – 10 місяців на рік. Не один фармакологічний препарат, що не дає такої можливості через наявність побічних ефектів – це під силу лише фітотерапії.
Протипоказань таке лікування практично немає, крім захворювань онкологічного характеру чи коли потрібне хірургічне втручання. Але навіть після такого лікування показано відновлювальну фітотерапію».

Також треба відзначити, що траволікування не має і вікових протипоказань - чи то дитина грудного періоду, вагітна жінка або людина похилого віку. У світі, де ми живемо, немає жодного захворювання, до якого не було б засобу лікування.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Класична та нетрадиційна медицина

Сучасне обладнання

Індивідуальна програма лікування

Великий досвід роботи

Більш ніж 60 видів фізіопроцедур

Висока кваліфікація персоналу

Нові методики

Лікування в кредит

Знижки для пенсіонерів

Доступні ціни

Реабілітація після Covid-19

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Питання відповідь

Фітокомпозиції «Зелена планета» Н. Земної, препарати Heеl та ін.

Таке лікування – безпечне, підходить для будь-якого віку, не має протипоказань та є добрим доповненням до основного лікування. Застосування фітопрепаратів підвищує ефективність лікування та скорочує його терміни.

Як правило, лікування фітопрепаратами від 2-х до 6 місяців, залежно від виду та перебігу захворювань.

При алергічних та інших побічних негативних проявах медикаментозного лікування.

© 2022 Усі права захищені, “ГірудоМед”

Розробка та просування sprava.ua