Більше ніж 60 видів процедур класичної і нетрадиційної медицини

Графік роботи

ПН-ПТ:8.30-20.00

СБ: 8.30-10.00

НД: - вихідний

м. Запоріжжя

вул Сталеварів,15/

Л. Жаботинського, 29

(050) 594-70-81

(068) 522-07-19

з 7.00 до 21.00
без вихідних

Лікування гомеопатією у Запоріжжі

Сучасна гомеопатія пропонує комплексні препарати для лікування багатьох хвороб, таких як:

 • ГРВІ та грип,
 • серцево-судинні захворювання,
 • хвороби ШКТ,
 • печінки та нирок,
 • хвороби сечостатевої системи,
 • нервового перенапруги, депресії, клімаксу,
 • гінекологічних та інших захворюваннь.

Гомеопатія спочатку лікує людину в цілому, тобто ми не лікуємо окремо нежить, окремо алергію, проблеми із суглобами. Ми підбираємо препарат на підставі всієї сукупності скарг хворого і цим гомеопатія відрізняється від звичайної медицини.

Як проводить лікування гомеопат у центрі «ГірудоМед «?

У центрі «ГірудоМед» гомеопатичну терапію проводить лікар вищої категорії, гомеопат Канівченко Н.А., застосовуючи для лікування:

 • гомеопатичні препарати Hell;
 •  фітокомпозиції "Зелена Планета" Н.Земної;
 •  мазі та крему на основі п'явки медичної та ін.

Такий підхід у сімейній медицині до лікування у поєднанні з гірудотерапією, фізіотерапією дає гарніі результати, особливо при хронічних захворюваннях, лікуванні пацієнтів похилого віку.

Пацієнти центру «ГірудоМед» відзначають ефективність гомеопатії при лікуванні хвороб та станів, які безпосередньо пов'язані з психічним та психологічним здоров'ям, – вікових гормональних змін, ПМС, неврозів, депресій, панічних атак та тривожних станів, порушень сну, хронічної втоми.
Гомеопатичний метод лікування хвороб подібний до фітотерапії. Обидва методи мають загальну основу – природне походження сировини для приготування препаратів та практично не мають протипоказань та побічних явищ.
Гомеопатія дає хороші результати і є основним лікуванням тоді, коли призначення лікарських препаратів протипоказане.

Вартість курсу

 • 2300-2400 грн

Тривалість курсу

 • 2-3 місяці

К-ть курсів/рік

 • 2-3

 * * *

Докладніше про лікування гомеопатією в центрі «ГірудоМед» >>>

Різні підходи до лікування та підвищення захисних властивостей організму здійснюється різними методами лікування, одним із яких є гомеопатія, в основі якої лежить закон подібності – подібне лікують подібним. Якщо якийсь із елементів природи або навколишнього середовища у великих дозах викликає в живому організмі будь-які патологічні зміни, тоді, згідно із законами гомеопатії, приготований з даного елемента препарат може вилікувати такі патологічні зміни, які за своїм проявом схожі з токсичним впливом даного елемента .

Існують сотні різних гомеопатичних препаратів, і це дає змогу підібрати препарат для індивідуальної проблеми пацієнта. Гомеопатичні препарати виготовляються із натуральних речовин – рослин, мінералів або продуктів тваринного походження. Найчастіше використовуються форми ліків – це краплі, порошки, таблетки, ін'єкції, олії, мазі та спиртові розчини для зовнішнього застосування.

Гомеопатичні ліки можна приймати з народження до самої старості. Їх сміливо можуть вживати вагітні жінки, які годують матері та хворі з алергією.

Особливості лікування гомеопатією

Гомеопатия отличается от традиционной медицины тем, что она лечит организм в целом. Традиционная медицина рассматривает каждый орган по отдельности и подавляет симптомы, в то время как гомеопатия учитывает эти симптомы и при помощи гомеопатических препаратов дает организму импульс привести себя в порядок. Гомеопатия стимулирует способность организма к самовосстановлению, а также укрепляет иммунитет, помогает организму восстановить естественный баланс, повышает природные способности организма к самоизлечению.

Одним из самых главных принципов гомеопатической медицины является то, что лечение должно быть индивидуальным и адаптированным к особенностям организма каждого пациента. Даже если два человека страдают от одной и той же болезни, они могут получить совершенно разные рекомендации по лечению, в зависимости от течения и характера заболевания, и того, как может отреагировать организм.

В центре «ГирудоМед» гомеопатический метод лечения применяют для пациентов, страдающих от депрессии, аллергии, астмы, мигрени или головной боли, напряжения, тревоги, кожных заболеваний, болезней опорно-двигательного аппарата, усталости, проблем с щитовидной железой или аутоиммунных заболеваний, а также проблем с пищеварением.

Гомеопатические препараты действуют очень эффективно как для профилактики, так и для лечения простудных и вирусных заболеваний. Они укрепляют иммунную систему и люди, принимающие гомеопатические препараты, болеют гораздо реже.

Переваги лікування у гомеопатичній клініці

Основними перевагами лікування у клініці гомеопатії є:

 • Враховуються усі індивідуальні особливості пацієнта

Гомеопатія розглядає хворобу не як набір симптомів, а як реакцію на певний стан пацієнта. Гомеопатія враховує всі симптоми, з якими стикається пацієнт, включаючи психологічні, духовні, емоційні та фізичні. Це означає, що гомеопатичне лікування враховує такі аспекти, як хронічний стрес, а також впевненість самого пацієнта у його одужанні, що, як відомо, є надзвичайно важливим для загального стану здоров'я.

 • Використовуються натуральні препарати у малих дозах

Гомеопатичні ліки не виробляються з використанням створених людиною речовин або хімічних речовин, їх виготовляють з природніх мікроелементів, продуктів тваринного походження та рослин. Зазвичай вони використовуються в дуже малих дозах і є «м'якими» та ефективними. У порівнянні з медикаментами гомеопатичні препарати мають дуже низький ризик виникнення залежності та не викликають негативних побічних ефектів.

 • Гомеопатія ефективно лікує складні захворювання.

Наприклад, для лікування алергії та астми в гомеопатії використовують дуже схожий із традиційною медициною спосіб, коли пацієнту в невеликій кількості призначається та ж речовина, яка спочатку викликала алергію.

 • Гомеопатія допомагає зменшити тривогу та депресію

У багатьох людей, які страждають на тривогу або депресію, виникають безсоння, порушення сну, втомі, м'язовий та головний біль, проблеми з травленням. Лікар-гомеопат у Запоріжжі розглядає всі симптоми, пов'язані з психологічними, фізичними та емоційними розладами, що може допомогти пацієнтові швидше відновитись.

У центрі «ГірудоМед» лікування гомеопатичними методами проводить лікарка вищої категорії Канівченко Наталія Андріївна, яка має навички роботи у фізіотерапії, гірудотерапії, рефлексотерапії та фітотерапії.

Консультації щодо застосування гомеопатичних препаратів - безкоштовно. З більш детальною інформацією Ви можете ознайомитись на спеціальних сторінках нашого сайту.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Класична та нетрадиційна медицина

Сучасне обладнання

Індивідуальна програма лікування

Великий досвід роботи

Більш ніж 60 видів фізіопроцедур

Висока кваліфікація персоналу

Нові методики

Лікування в кредит

Знижки для пенсіонерів

Доступні ціни

Реабілітація після Covid-19

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Питання відповідь

Це індивідуальний метод лікування малими дозами різних препаратів, який проводить лише лікар-гомеопат. При самолікуванні можуть виникнути негативні прояви препаратів.

Лише лікар-гомеопат після вивчення медичних обстежень пацієнта може підібрати препарати, визначити дозування та корекцію в ході лікування.

Вартість препаратів різна, але таке лікування дешевше, ніж медикаментозне.

Як правило, фітокомпозиції "Зелена планета" Н. Земної, препарати Heel.

Майже всі хронічні захворювання можна лікувати за допомогою гомеопатії.

© 2022 Усі права захищені, “ГірудоМед”

Розробка та просування sprava.ua