Більше ніж 60 видів процедур класичної і нетрадиційної медицини

Графік роботи

ПН-ПТ:8.30-20.00

СБ: 8.30-10.00

НД: - вихідний

м. Запоріжжя

вул Сталеварів,15/

Л. Жаботинського, 29

(050) 594-70-81

(068) 522-07-19

з 7.00 до 21.00
без вихідних

Лікування лазером у Запоріжжі

Зміст статті:

Даний метод є недорогим та ефективним, без побічних ефектів. Показаннями щодо такого лікування є понад 100 найменувань захворювань. Цей метод характеризується як безпечний, безболісний та популярний у пацієнтів.
Лазерна терапія розширює капіляри, покращує мікроциркуляцію крові, що успішно, наприклад, використовується при лікуванні варикозу. Відбувається якісне харчування тканин та загоєння уражених ділянок.
Лазерна терапія:

 • підвищує імунітет;
 • зменшує в'язкість крові;
 • посилює лімфовідтікання;
 • знижує холестерин;
 • має знеболювальну дію;
 • має антимікробний, антивірусний і протиалергенний ефект.

Лазеротерапія немає побічних ефектів, у своїй результат лікування досягається швидше. Такий метод є ефективним при лікуванні хронічних захворювань, післяопераційного болю, гострих станів. Безпечне та ефективне доповнення до медикаментозного та хірургічного лікування. Більшість пацієнтів відчувають результати вже через 3-5 процедур.

Переваги лазеротерапії:

 • швидке зменшення болю;
 • швидке ослаблення м'язових спазмів;
 • зменшення запалення, набряклості;
 • покращення нервової функції;
 • прискорення загоювання тканин.

Лазерна терапія та показання до її застосування:

 • неврологические заболевания;
 • заболевания суставов и позвоночника;
 • травмы позвоночника и конечностей;
 • сердечно-сосудистые заболевания;
 • дерматологические заболевания;
 • лечебная косметология;
 • пульмонология  и ЛОР-заболевания;
 • гинекологические заболевания;
 • заболевания желудка и кишечника;
 • эндокринные заболевания;
 • хронические воспалительные процессы;
 • для поддержания иммунной системы;
 • для снижения уровня холестерина.

Противопоказания для лечения лазером:

 • при заболеваниях крови, которые снижают свертываемость; 
 • различного рода кровотечениях;
 • при течении опухолевых процессов; 
 • при острых типах инфекционных заболеваний; 
 • в период вынашивания беременности; 
 • детям до 13 лет.

Надвенная лазерная очистка крови (НЛОК)
Надвенное лазерное облучение крови (НЛОК) – эффективный метод лазеротерапии, используемый для повышения уровня иммунитета и реабилитационных возможностей организма, улучшения многочисленных реологических свойств состава крови и усиления микроциркуляции.

Курс лазератерапії у Запоріжжі: тривалість та вартість

Проводиться на сертифікованому лазерному устаткуванні за строго визначеними методиками та рецептами, залежно від виду захворювання, віку пацієнта та його стану.

Процедури надвенного лазерного опромінення крові виконуються інфрочервоним випромінювачем лазера, курсом з 10-15ти процедур, з повторним курсом – орієнтовно через 2-3 місяці

.

Вартість курсу

 • 1100-1400 грн

Тривалість курсу

 • 2-3 тиж

К-ть курсів/рік

 • 2 -3

 

Результат лікування

Пацієнка З.Ю., 74 роки

Велика відкрита трофічна виразка, сильний біль. Не могла підібрати лікувальні препарати у зв'язку з полівалентною алергією. Нога набрякла, синюшна, гнійна рана. не спала ночами.

Призначено лікування: лазерне сканування рани, надвенне очищення крові лазером; гірудотерапія, Д'Арсонваль, ультрафіолетове опромінення, НВЧ, обробка рани сріблом. В результаті проведеного лікування рана пішла на загоєння, очистилася та почала затягуватися. Для закріплення результату – лікування повторно проведено через 3 місяці

.

 * * *

Докладніше про лікування лазеротерапією >>>

Лазерне лікування у Запоріжжі можна пройти у центрі здоров'я «ГірудоМед». Наші співробітники паралельно з нетрадиційними методами медицини широко використовують численні сучасні методики лікування, новітні технології та сучасні апарати, що постійно підвищують рівень своєї кваліфікації. Так, наприклад, тут застосовуються першокласні магнітно-лазерні апарати, здійснюється неінвазивне (зовнішнє) вплив лазера на кровоносні судини для очищення крові.

Наявність світла - основний фізичний чинник, найприродніший фізіологічний тип подразника, постійно підтримує життя по всій Землі. Використання низько-інтенсивних лазерів, що зовсім не пошкоджують клітини, з суто лікувальною метою ґрунтується на повній взаємодії світла з усіма біологічними тканинами.

В основі такого біостимулюючого впливу за допомогою лазерної терапії на весь організм людини лежить швидкий вплив строго направленого світлового потоку на живу тканину. Поглинаючи світло, необхідні ферменти активізують у людському організмі найважливіші біохімічні процеси і наші клітини починають оновлюватися, поступово відновлюють свою життєву силу, включаються механізми необхідної саморегуляції, а також активізуються природні сили..

Крім того, під впливом такої лазерної терапії значною мірою розширюються наші капіляри, покращується мікроциркуляція крові, що успішно використовується при лікуванні варикозу, відбувається якісне харчування тканин, а також усе це разом починає призводити до того, що прискорюються процеси загоєння уражених місць..

Лазеротерапія у Запоріжжі – сучасний метод лікування

При проведенні лазеротерапії не виявлено жодних побічних ефектів або ризиків, і результат лікування досягається швидше. Під час процедури пацієнт відчуває приємне тепло, що говорить про те, що в організмі почався лікувальний процес модульованої клітинної активності, що займає 18-24 години і веде до зниження болю та запалення. За допомогою фотобіостимуляції лазерна терапія дозволяє вашому тілу мобілізувати можливості самозцілення. Лазерна терапія ефективна при лікуванні хронічних захворювань, післяопераційного болю, гострих станів та також надає безпечну та ефективну альтернативу медикаментозному та хірургічному лікуванню. Більшість пацієнтів відчувають результати через 3-5 процедур.

Як неінвазивний інструмент лазер є особливо ефективним для лікування пошкоджень м'яких тканин, розтягувань, а також інших недуг і болю.

Тривалість процедури – 5 до 15 хв. Вже після однієї процедури пацієнт відчує зміну болю. Промені лазера проникають у клітини тканини на глибину від 1 до 30 мм.

Для лікування лазером найчастіше застосовують оптичні червоні та інфрачервоні діапазони випромінювання, що генеруються в імпульсних чи постійних режимах. Діапазон потужностей фізіотерапевтичних лазерів розташований у межах від 1 до 100 мВт, імпульсні пристрої від 5 до 100 Вт, частота імпульсів 10-5000 Гц.

Крім того, за допомогою лазера впливають на акупунктурні точки, сегменти спинного мозку і нервові коріння, опромінюють кров, внутрішні органи. Поєднання лазерного випромінювання та постійних магнітних полів (магнітолазерна терапія) дозволяє проводити більш глибокий вплив на тканини, намагнічування атомів заліза (кров, мозок, печінку), покращення мікроциркуляції, що продовжує цілющу дію процедури до кількох годин.

В оздоровчих та профілактичних цілях лазерна терапія застосовується:

 • для підтримки імунної системи та запобігання частим простудним захворюванням, зниження рівня холестерину;
  у період реабілітації після перенесених тяжких травм, інфекційних хвороб, складних операцій для підтримки організму;
 • у спортсменів у періоди інтенсивних тренувань для підвищення витривалості або осіб зайнятих важкою або шкідливою працею для підвищення працездатності та захисних функцій (імунітету) організму.

Для отримання ефективного результату від лікування необхідно уважно та послідовно задати всі параметри процедури лазеротерапії: довжину хвиль, потужність, режим впливу, час процедури, методику, частоту та періодичність імпульсів. Неправильний вибір режиму або неприпустимого значення одного з параметрів може призвести до негативних наслідків.

Незважаючи на досить просту методологію проведення процедури та досить широкий спектр застосування, призначати лазеротерапію може тільки лікар і тільки після проведення необхідних клінічних досліджень..

Лазерна терапія для імунітету - надвенний лазерний тип опромінення крові (НЛОК)

Надвенний лазерний тип опромінення крові (НЛОК) - це дуже потужний засіб, що використовується для підвищення рівня імунітету та підвищення реабілітаційних можливостей, поліпшення численних властивостей реологічного складу крові і налагодженні мікроциркуляції.

Отже, кому саме показано лазерне опромінення крові?

НЛОК показаний усім, хто бажає серйозно зайнятися лікуванням та профілактикою захворювань, причому захворювань, спричинених різними причинами.

НЛОК добре стабілізує і значно покращує численні обмінні процеси в нашому організмі, швидко регулює біологічно відповідальні та значущі процеси. Варто зазначити, що інфрачервоний лазерний тип світла впливає на складові частини в крові та викликає позитивні зміни в їх структурі, а також у їх властивостях, фізико-хімічних та у всіх біологічних рідинах та типах тканин.

Є основні методи лазерного опромінення для крові: внутрішньовенний та черезшкірний спосіб.

 • Перший метод, за своєю суттю, є інвазивним (оскільки здійснюється прокол вени, судини). Його особливість полягає в тому, що він вимагає спеціального обладнання та оснащення та якісних стерильних умов для свого здійснення. Крім того, такий метод досить неприємний і хворобливий для людини, яка приймає процедуру.
 • Другий метод - це надвенне високошвидкісне лазерне опромінення крові. НЛОК значно простіше у процедурному плані. Сама процедура відбувається абсолютно безболісно і безпечно для лікування. За ефективністю НЛОК не поступається внутрішньовенному методу опромінення крові і може широко застосовуватися в амбулаторній практиці.

Для здійснення процедури необхідний спеціальний лазерний випромінювач, який потім контактно встановлюють безпосередньо над обраним великим судиною (наприклад, над веною, що знаходиться в ліктьовому згині. Найчастіше він розташовується строго перпендикулярно поверхні тіла. Допускається невеликий натиск. Для більшої ефективності під час проведення процедури рекомендується час від часу працювати пензлем руки (найкраще її стискати і розтискати, а також ворушити пальцями). Процедури проведення надвенного лазерного типу опромінення крові зазвичай призначаються курсом приблизно по 10-15 процедур, тривалістю по 10 хвилин кожна, потім проводиться повторний курс – орієнтовно через 2-3 місяці​.

 

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Класична та нетрадиційна медицина

Сучасне обладнання

Індивідуальна програма лікування

Великий досвід роботи

Більш ніж 60 видів фізіопроцедур

Висока кваліфікація персоналу

Нові методики

Лікування в кредит

Знижки для пенсіонерів

Доступні ціни

Реабілітація після Covid-19

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

© 2023 Усі права захищені, “ГірудоМед”

Розробка та просування sprava.ua