Більше ніж 60 видів процедур класичної і нетрадиційної медицини

Графік роботи

ПН-ПТ:8.30-20.00

СБ: 8.30-10.00

НД: - вихідний

м. Запоріжжя

вул Сталеварів,15/

Л. Жаботинського, 29

(050) 594-70-81

(068) 522-07-19

з 7.00 до 21.00
без вихідних

Вакуумно-магнітний масаж

Вакуумно-магнітна терапія – поєднання акупунктурних методів китайської медицини з новітніми методами лікування магнітними полями. Вакуумно-магнітні банки поєднують у своєму впливі на організм ефекти акупунктури та точкового масажу, магнітної терапії, аутогемотерапії та аспірації.

Переваги вакуумно-магнітного масажу:

 1. Метод заснований на одночасному впливі на біологічні активні точки людини магнітних полів, фізичному впливі на тканини шкіри, м'язів, судини та нервові закінчення із застосуванням спеціальних лікувальних зігрівальних мазей.
 2. Магнітно-вакуумний масаж надає на організм комплексний вплив, не порушуючи цілісності шкірного покриву. У вакуумних банках різного діаметра спеціальним насосом створюється розрядження повітря. Усередині банок розташовані сильно заряджені магніти у вигляді тупого конуса, магнітні поля яких глибоко проникають усередину тканин і надають лікувальну дію. Єдиним «спогадом» залишаються синці, спричинені припливом крові, які розсмоктуються протягом одного тижня.
 3. Медична практика показала, що при поєднанні вакуумно-магнітного масажу та постановки п'явок на виявлені «больові» точки тіла значно посилюється ефективність лікування.

Показання для проведення магнітно-вакуумного масажу:

 • захворювання суглобів та хребта;
 • остеохондроз;
 • ревматоїдний артрит;
 • плече-лопатковий періартрит;
 • неврит нерва обличчя;
 • ожиріння;
 • гіпертонія;
 • шийний спондильоз;
 • головні болі;
 • безсоння.

Ефекти вакуумно-магнітної терапії:

 • покращення периферичного кровообігу;
 • покращення циркуляції міжтканинної рідини;
 • посилення обміну речовин та шкірного дихання;
 • підвищення активності потових та сальних залоз;
 • покращення виведення з організму солей, сечовини, ацетону, жовчних кислот;
 • підвищення пружності та еластичності шкіри, м'язової тканини;
 • поліпшення самопочуття та підвищення життєвого тонусу.

Протипоказання:

 • шкірні захворювання;
 • онкологічні захворювання;
 • у післяопераційний період.

Повний курс складається із 10-12 процедур.

Вартість курсу

 • 1700 - 2300 грн

Тривалість курсу

 • 3 - 4 міс

К-ть курсів/рік

 • 2 -3

 

Результат лікування

Пацієнт Н. М., 64 роки.

Ниючі болі в суглобі правого плеча та передпліччя. Болі з правого боку грудей, у сфері сонячного сплетення. Періодичні болі в ділянці попереку. Пройшов у центрі лікування: вакуумно-магнітним масажем, гарячими банками, інтерферентерапією, ультразвуковою терапією з Вольтареном, ін'єкціями препаратами Heel, магнітотерапією. Призначено прийом фітокомпозицій. Після лікування пішли біль у суглобах плеча та передпліччя правої руки, біль у грудній клітці. Значно покращала рухливість шийних хребців, правого плеча. Зникли болі в поперековому відділі хребта. Підвищилася працездатність та покращився сон.

 * * *

Докладніше про лікування вакуумно-магнітним масажем >>>

Лікування за допомогою магніто-вакуумних масажних банок - це високоефективний, дуже швидкий і абсолютно нешкідливий метод повного позбавлення багатьох хвороб. Вакуумний масаж у Запоріжжі підходить практично всім і можна сказати не має протипоказань. Варто зупинитися докладніше на його головних особливостях та основних перевагах.

Вакуумний масаж у центрі «ГірудоМед»

Вакуумно-магнітна терапія – це поєднання акупунктурних методів китайської медицини з новітніми методами лікування магнітними полями.

Іншими словами, магнітно-вакуумна терапія - це поєднання впливів на організм людини акупунктурного, вакуумного та магнітного ефектів.

Єдиним неприємним моментом при такій терапії є сліди у вигляді синців, але які протягом 1 тижня повністю розсмоктуються.

Такий метод лікування особливо показаний при лікуванні захворювань хребта та суглобів.

Показання та ефект після вакуумного масажу

Основна його перевага, крім високої ефективності – це те, що він підходить багатьом хворим, не викликає алергічних реакцій та побічних явищ, тим самим є найбезпечнішим інструментом лікаря широкого спектру дії.

 

 

Добре справляється магнітно-вакуумний масаж і з целюлітом за рахунок обміну кровообігу та обміну речовин.

Етапи проведення вакуумно-магнітного масажу
Проведення повної процедури вакуумно-магнітного масажу включає наступні етапи:

 • нанесення на шкіру мазі, що розігріває,
 • проведення вручну масажу, що розігріває, банками,
 • постановка вакуумних банок на акупунктурні точки,
 • завершальний та заспокійливий масаж банками.

Протипоказання вакуумно-магнітного масажу:

 • шкірні захворювання,
 • онкологічні захворювання,
 • у період та після операцій.

Вакуумний масаж за допомогою магнітних банок

Отже, широко відомі в китайській медицині магніто-вакуумні банки, в порівнянні з хімічними лікарськими засобами, не вносять в організм людини будь-яких сторонніх і далеко не завжди корисних речовин, вони ніколи не викликають алергій і будь-яких побічних ефектів.

Лікування вакуумними банками відноситься до одного із способів лікування різних захворювань.

Зауважимо, що вакуумно-магнітні банки зазвичай поєднують у своєму постійному впливі на організм людей ефекти акупунктури та точкового масажу, корисної магнітної терапії, а також аутогемотерапії та аспірації. У їх основу покладено вчення всіх принципів нетрадиційної медицини, особливо про енергетичні (тобто біологічно активні) види точок. Процедура вакуумного масажу повністю враховує точну схему розташування таких точок, яку з'ясували ще тисячоліття тому стародавні східні лікарі.

вакуумный массаж

Особливості вакуумного масажу
Проведення впливу на певну точку за допомогою магнітного поля практично аналогічно вколювання за допомогою акупунктури голки, проте, це відрізняється від останньої в наступному, банку ніяк не порушує всієї цілісності шкірного покриву.

Єдиним «спогадом» про застосування цієї банкової терапії будуть округлі синці невеликого розміру на тілі людини, викликані деяким припливом крові до ділянок шкірного покриву, який обробляються банками. Звичайно, це не дуже красиво, але в той же час абсолютно безпечно і нешкідливо. Крім того, подібні плями від процесу використання банок без залишку розсмоктуються протягом одного тижня після повного закінчення курсу.

І що найважливіше, це те, що лікування за допомогою магніто-вакуумних банок абсолютно безболісне і навіть приємне.

Навіть не дивлячись, на іноді «жорсткість» даного процесу (вся шкіра і повністю вся м'язова тканина з відносно великою силою всмоктуються всередину так званої пластикової напівсфери), при цьому відчуття в процесі і після даної терапії, швидше, досить приємні.

Антицелюлітний вакуумний масаж у Запоріжжі в центрі ГірудоМед

Антицелюлітний вакуумний масаж у Запоріжжі пропонують у центрі ГірудоМед. Процедура досить проста. За встановленою схемою здійснюється вибір активних точок, які суто індивідуальні конкретної хвороби. Їх перед використанням потрібно обов'язково змастити спеціальною маззю, встановити банки одну за одною і, користуючись спеціалізованим вакуумним насосом, добре закріпити на ділянці тіла на певний час.

Банки є не тільки ефективним лікувальним засобом, але й чудовим інструментом для здійснення профілактичного та якісного релаксаційного масажу, а також мають ефективний антицелюлітний ефект.

Один вакуумно-магнітний банковий масаж за ефективністю еквівалентний кільком ручним масажам.

Вакуумний масаж: тривалість курсу та ціна

Час проведення вакуумно-магнітного масажу – 30-40 хвилин, частота процедури 1-2 рази на тиждень.

Повний курс складається з 10-12 процедур, тривалістю від 2 до 4 тижнів.

Орієнтовна вартість курсу лікування – 1700 – 2300 грн.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Класична та нетрадиційна медицина

Сучасне обладнання

Індивідуальна програма лікування

Великий досвід роботи

Більш ніж 60 видів фізіопроцедур

Висока кваліфікація персоналу

Нові методики

Лікування в кредит

Знижки для пенсіонерів

Доступні ціни

Реабілітація після Covid-19

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Питання відповідь

Якщо коротко – поєднання акупунктурних методів лікування китайської медицини, магнітотерапії та вакуумного масажу.

Захворювання суглобів, хребта, невралгії, гіпертонію, головний біль, безсоння, порушення кровообігу та обміну речовин, ожиріння та ін.

За рахунок одночасної дії на біологічно активні точки магнітним полем, вакуумом, фізичного чинника тиску, спеціальних мазей.

© 2023 Усі права захищені, “ГірудоМед”

Розробка та просування sprava.ua